Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apro piros kiutesek jelentek...

Apro piros kiutesek jelentek meg kislanyom hasan, hatan, Tapaszaltatok ilyent?

Figyelt kérdés
6 honapos , mo. kezdtuk a hozzataplalast almaval. Nem tudom, ha letezik, hogy erre legyen allergias. Lehet vmire az en tejembol?Kozben erzekeny vagyok a tojasra, kiuyok tole. Tapasztaltatok ilyent?Mi lett az eredmeny? Aggodok
2010. febr. 2. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás az almára, a babamagazinban benne volt, hogy a hiedelmekkel ellentétben az alma is allergén, csak kevésbé, mint más étel. Lehet melegkiütés, de ha fürdeted, az elmúlik. Ha nem melegkiütés, akkor hagyd abba az almát, várjatok néhány napot, amíg elmúlik a kiütés és kezdj másik gyümölccsel. Az almát meg ebben az esetben néhány hétig hanyagold, majd próbáld újra adni. Ha újra kiüti, akkor akár néhány hónapot is kihagyhatsz. Most meg adj neki fenistil cseppet, ha van otthon. Jó babázást!
2010. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, elfelejtettem írni, hogy ha valamire a tejedben lenne allergiás, akkor már kiütötte volna, hacsak nem ettél valami extrém eltérő kaját az eddigiekhez képest. Gyanítom, hogy inkább az alma.

Viszont az is elképzelhető, hogy valami vírust szedett össze, amitől nem lett beteg, csak kiütéses, az én babámnak is volt ilyenje. Mindenesetre ne aggódj, előbb zárd ki az almát!

2010. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszodat, hallottam meg egy baratnomtol, hogy az alma allergen, Kizarjuk a menubol. A kislanyom amugy mar jobban van, a kiutesek eltuntek.

Minden jot!

2010. febr. 3. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!