Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta a baba megszületett a...

Amióta a baba megszületett a férjemmel zűrök vannak. Apukának tök jó, de velem lekezelő, utasítgató, pökhendi, pattogós, türelmetlen. Mit csináljak a férjemmel a baba mellett?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit belustultam a terhesség alatt, mert sokat kellett feküdnöm, ezért sokszor nincs kedvem pld sexelni...Ez is gond, de megoldottuk úgyahogy úgy, hogy az neki kedvezzen,de úgy hozzászokott, hogy nem kell normális módon megközelítenie, hanem csak beszélgetve, hogy, most nemigen akar visszaállni a terhesség előtti normális sexre...O( de ezen kívül is elég fura, hogy idegesen beszél velem, nem figyel rám ( pld hiába mondtam, hogy a babakocsit sztem lehet, hogy nem jól használjuk, mert olyan furán áll nem törődött vele, aztán a végén kiderítettem, hogy tényleg nem jól csináljuk..), olyan, mintha feladatokat osztogatna nekem itthon....nem ilyen volt....mit tegyek? Nálatok, hogy van ez?
2008. aug. 18. 07:12
 1/6 A kérdező kommentje:
A baba 3 hós. :o)
2008. aug. 18. 07:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért változott meg mert most nem ő van a középpontban. Legyél vele türelmesebb, mivel a terhességed alatt gondolom ő is az volt. Ha idegesebb kérdez meg miért és hogy tudsz-e segíteni. Ha a baba sokat sír este lehet hogy fáradtabb a férjed és ezért ingerült.Nem csak ő változott meg hanem te is (ahogy leírtabb) probáljátok kialakítani újból a harmóniát, mert már hárman vagytok. Sok beszélgetés: mindíg beszéljetek meg mindent ne menjetek el a gondok mellett mert akkor azok csak gyülekeznek.
2008. aug. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon embertpróbáló egy új kisemberke a családban. Elég nehéz megtalálni azt az "egyensúlyt", h a párodra is legyen elég idő. Annyi sosem lesz, mint a babádra, de valamennyi. Legyél szép és a kedvességet is megkísérelheted. Egy baba érkezédt, mindenképp ki kell, h bírjon egy kapcsolat, persze sokat kell dolgozni rajta. Tedd a szívedre a kezed! Szerelmes vagy még? Ha igen, hajrá! Te mindig csak magadra kell, h figyelj, hogy mindent megteszel-e a kapcsolatotokért, sose kifele nézz. Csak így oldóthat meg.
2008. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit zűrös, amit írtál. A férjed pattog, mert te nem szexelsz vele, de ez neked esik rosszul? Ez kicsit fura...

TErmészetes, hogy a férjem megváltoznak, hisz az egész élet megváltozik a baba miatt.

Üljetek le és beszéljetek, ez a legfontosabb és mindennek az alapja. Mondjátok el, hogy ki mit hogy lát, mit érez, mit szeretne-másképp... És változtassatok közösen. Mondd el, hgy neked mi hiányzik, mit szeretnél és férjed is legyen őszinte. Akkor minden rendben lesz.

2008. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A férjed pattog, mert te nem szexelsz vele, de ez neked esik rosszul? = az előjáték jóformán annyi lett, hogy azt mondja, hogy rég sexeltünk és nem úgy közelít meg, ahogyan egy nőcit szoktak ( udvarolgatva, kedveskedve, cirókaboróka, simi meg ilyesmikre gondolok)...vagy én érzem ezt rosszul és házasságban már ezek normálisak, hogy nincsennek meg?
2008. aug. 18. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem normális.

A mi kisfiúnk 5 hetes,de se a szexszel,se a kapcsolatunkkal nincs seemi gond.

Imádjuk egymást és a babót!

Ez a normális!

2008. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!