Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne aludjon a...

Mit tegyek, hogy ne aludjon a babakocsiba? Vagy meddig fogja ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Kisfiam minden alkalommal alszik a levegőn. Ha öltöztetem, hogy megyünk pá, már alszik is amint rákerül a "bundaruci". Ez normális? Ja 4.5hós.
2010. febr. 2. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:

miert baj ez?

az enyem csak seta kozben aludt (nappal), amig pici volt, de kb. 7-8 honapos kora ota mar nem nagyon tud elaludni benne, csak kiveteles esetben, pedig neha jo lenne.

2010. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lányom ugyanígy volt hat hós koráig. Aztán volt kb két hónap mikor nézelődött, majd nyolc hósan jött a visítás, nem maradt meg a babakocsiban. Ez tartott egy éves koráig, azóta megint egész jól elvan, most már másfél éves és sétál a kocsi mellett szépen a kezemet fogva, viszont a kocsit nem lehet otthon hagyni mert azt tolni kell magunk előtt.:-( Szóval szerintem örülj neki, hogy szépen alszik séta közben.:-)
2010. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, elfeeljettem irni, hogy annyira setafuggo volt, hogy amikor esos ido volt vagy jeges volt a jarda es nem mehettunk setalni, olyankor beoltoztettem setacuccba es nyitott ablaknal aludt, mint a tej. (novemberi borzaszto rossz alvo baba)
2010. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam pici koromban.

de ez miért baj??? lehet, hogy azért alszik el, mert a kocsi elringatja.

2010. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk a sétálás mindig az alvásról szolt (friss levegő meg a segge alatt a mozgás) hát így nagyon jól el lehet aludni. Mondjuk a késöbb (5-6 hó)már túl érdekessé vállt a külvilág ahhoz ,hogy a séták alvással teljenek.

2010. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már eljutottunk odáig hogy amíg ki nem ér a levegőre ébren van. De mindezt a születése óta.
2010. febr. 3. 01:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsi baba sokat alszik és a friss levegön ez még kellemesebb neki. Majd fog ö még eleget nézelödni. Az én fiam most 5,5 hónapos, mostanában kezdett el a babakocsiban nem rögtön elaludni, hanem nézelödni. Eddig ugyanazt csinálta, mint a tiéd: amint felöltöztettem és kiléptünk az ajtón elaludt és aludt addig, míg haza nem értünk.
2010. febr. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Neki még nem annyira fontosak a külső ingerek, a friss levegő meg szinte minden picit elaltat. Az enyémek pl. csak kint tudtak aludni a teraszon, babakocsiban...az egész telet kint aludták. Volt, hogy 3-4 órát durmoltak kint, hóban-fagyban. Ha bent altattam el, 3/4-1 óra múlva fent kukorékoltak... Az enyémek egyébként aug.-szept.-i születésűek és bizony még tavasszal is kint aludtak. Ebben nincs semmi rossz, a levegő csak jót tesz (az enyémek is 2 perc után aludtak), majd ha nagyobb lesz, fog ő még eleget nézelődni.
2010. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt az időszakot élveztem a legjobban, amíg alszik addig én is regenerálódtam a friss levegőn. Szerintem élvezd te is amíg lehet, mert nálunk 5 max 5 és fél hónapos volt, amikor már inkább nézelődött a kocsiban és nem pedig szundikált. Amúgy én sem értem miért gond, hogy alszik...?
2010. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért mert sajna elég sokat nem vagyunk itthon (lejárunk szegedre s klinikára) és ugye az egész napot átalussza és éjjel nem lehet tőle aludni. Teljesen megfordult a belső órája.
2010. febr. 7. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!