Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne vetkőzz...

Mit csináljak, hogy ne vetkőzzön le folyton és nyúlkáljon a pelenkájában?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam vetkőzik, zokni, póló, kipatentolja a rugdalózót, belenyúlkál a pelenkába. Ma a kakiba matatott, amíg a konyhában voltam 5 percig (előtte cseréltem pelust) tetőtől talpig szaros lett. Nálatok is van ilyen? Mit lehet csinálni?
2010. febr. 2. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Jajj!szólj rá szigorúan, ugy mint mikor a konnemtorban nyulkált kissebb korában...azt is megtanitottad,hogy nem szabad, ez is menni fog!
2010. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ez csak egy átmeneti idöszak és el fog múlni. Nem hinném, hogy akármit is elérsz tiltással, szidással. Kisfiad fejlödik, minden érdekli, az is, hogy mi jött ki a popsijából. El fogja veszíteni az érdeklödését, más felé fordul majd, csak ki kell tartanod addig! Az én lányom is vetközött, szerencsére éppen nyár volt, de nem nyúlkált a kakiba. Hidd el, ez egy fejlödési szakasz, amint túl lesz rajta, többet nem csinálja.
2010. febr. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kösd le más dolgokkal a figyelmét.
2010. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!