Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5.5 hós a babám. Este 8-reggel...

5.5 hós a babám. Este 8-reggel 7-ig aludt. Az elmúlt 1 hét viszont katasztrófa. Van mikor hajnali 2-4ig, vagy pl ma éjféltől 3ig ébren volt. Miért aludhat ilyen nyugtalanul?

Figyelt kérdés
ha felveszem el van,megis etetetm,van hogy csendben vissza alszik,de yugtalan,mozog,össze-vissza,nyöszörög,van hogy visítva sír.Ez azóta tart kb,mióta elkezdtük a hozzátáplálást.3 napig barack,3 nap alma,3 nap sütőtök püré volt.A fáradságtól már nem látok.
2010. febr. 3. 06:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a foga jön? Nekem is jól végig aludta az éjszakát, és egyik napról a másikra sokat sír, nem alszik éjszaka stb..

Próbáld meg a viburkol nyugtató kúpot. Ez egy homeopátiás végbélkúp, pont ilyen esetekre:-)

Nem gyógyszer:-)))

Jobbulást és jobb éjszakákat kívánok:-)

2010. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is valószínű, hogy jön a fogacska... ilyenkor sajnos akár egy hétig is nyűgös lehet éjszaka, mert akkor fáj jobban. Gondolom nap közben azért nem olyan rossz a helyzet. Próbáld meg azt, hogy estére adsz neki valamit- homeos bogyót, kúpot, - talán könnyebb lesz neki is. Egyeztess a gyerekorvossal. Kitartás! :) 11 hós kisfiú anyukája.
2010. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ismerős! A fiam is ezt csinálja(csinálta), már alig láttam a fáradtságtól:-( Most vettem neki homeopátiás kúpot, 2 napja kapja, és azóta nyugodtabb az alvás:-)
2010. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk uez van több, mint egy hete.Azelőtt este 8-tól reggel fél 8-ig aludt, plusz napközben 3-szor 45 percet.Most meg?Délután 4-tők 21:45-ig fent van, majd hajnali 3-kor kelés, onnantól cumikeresés, forgolódás stb.Már nagyon fáradt vagyok.Tegnap többször kivittem sétálni, de hiába.Mi is most kezdtük a gyümölcsöket.

Lehet, hogy tényleg ki kéne próbálnunk a Vibucol kúpot, különben kidőlök.

2010. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De ha nem látom dagattabbnak az inyecskéjét,akkor is a foga lehet ludas?
2010. febr. 3. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is pontosan ez történt ami nálatok. Nekem is azt mondták hogy a fogzás miatt lehet, de én se látok még semmit a inyén. Nálam ezt pár napig művelte hogy óránként ébren volt, és ez pont akkor volt amikor a barackot kostolgattuk, ezért én arra tippelek hogy a pocija fájhatott a baracktól. És akkor még kakilt is éjjelente, pedig amúgy sose szokott éjjel. Azóta nem adtam neki barackot és visszaállt a régi rend.
2010. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4 napja nem evett barackot,az utóbbi 2 nap sütőtököt evett.
2010. febr. 3. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt irtad hogy egy hete ilyen, akkor lehet hogy nálatok is a baracktól lehet. Mondjuk én is a sütőtökkel folytattam lehet még az is.
2010. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10:34-es vagyok.Én a kóstoltatást csak a nyüglődés után 4 nappal kezdtem.Az ínén én sem láttam semmit, de a doktornő igen.Lehet, hogy csak Te nem veszed észre a fogat.Hiába figyelem én is, mégsem látom.
2010. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!