Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy elfelejt...

Miért van az, hogy elfelejt dolgokat, ez normális? 11 hónapos. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tudott puszit dobni, most már nem csinálja, mondta, hogy cica már nem mondja, meg ilyen hasonló dolgok. Persze csinál helyettük új dolgokat, de azt nem gondoltam volna, hogy a régiek így elmaradnak. A ti babáitokkal is előfordult ilyen?
2010. febr. 3. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt. Ha új dolgot tanult, a régieket hanyagolta. Aztán, mikor az új tökéletesen ment és nem volt annyira érdekes, a régieket is csinálta újra.
2010. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De aranyos:)
2010. febr. 3. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A babuci nem feledékeny, csak ismerkedik a világgal, és meglásd mindig újakat fog neked mondani!
2010. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is ilyen,minden nap mond/csinál valami újat,akkor egész nap szinte csak azt mondja,

aztán egy ideig hanyagolja.

(1 hete egész nap azt mondta "beő",fogalmam sincs mit jelent,még az egereinkre,lámpára is ezt mondta,pedig előtte mondta,hogy -egér,-lámpa)

2010. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!