Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. heti hasfajas normalis?...

22. heti hasfajas normalis? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
a 6. hettol kezdve menstruacio szeru gorcsoket ereztem egeszen 12-13 hetes koromig. Mint kiderult es utana is olvastam ez normalisnak mondhato, hiszen a meh felkeszul a "babara" es novekszik nyulnak a szalagok stb. Most 22 hetes vagyok es megint erzem. Nem olyan erosen mint az elejen de olyan mintha meg akarna jonni a mensim. A pocim eddig nem nagyon nott, arra gondoltam lehet, hogy most kezd el igazan noni azert erzem ezt a "fajdalmat" ,de igazabol nem tudom mire gondoljak. Valakinek hasonlo tapasztalata? Erdemes aggodni miatta? Penteken megyek orvoshoz es addig szeretnek valami valaszt talalni. Koszonom.
2011. jún. 6. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!A válaszra én is kíváncsi vagyok,mert hasonló cipőben járok.Nekem már nagy hasam van 85cm-es és volt egy idő mikor nekem sem fájt,de most újra és én is aggódóm,mert én is pénteken megyek csak dokihoz.Addig szedek Magnéziumot,és pihenek,de sajnos fekvés közben is érzem 1-2 percig és be is keményedik az alhasam.

Én most vagyok 19 hetes.második babával.Elsőnél 2 hónapig fájt,utána már csak a végén.De most meg...mi lehet ez?Ha valaki tudja írja meg..

2011. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sya en 24 hetes vagyok es nekem is ezek a tuneteim.menszis szeru gorcsok.de nyugi ez nagyon normalis ..a mehednek is nonie -kell .mert a babocanak kell a hely.ez teljesen normalis .ha megint ezt erzed akkor egy kicsit dolj le.meg igazabol nekem se halalmas a pocim de amikor ezt az erzest erzem akkor tutira kicsivel nagyobb a has mint eddig .nyugi.semmi parra.
2011. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


közben ezt találtam,hátha segít.

2011. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!