Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális még, hogy görbe a háta?

Normális még, hogy görbe a háta?

Figyelt kérdés
Fiam másfél hónapja ül, magától, de ha terpeszülésben ül, akkor görbe a háta ( a derék részén). Olyan, mintha nem a popóján ülne, hanem egy kicsit a derekán. Ha áll, vagy más módon ül (pl: a sarkán), akkor szép egyenes a háta. Változni fog maj ez? Az elején minden babának görbe a háta, vagy ez kórós?
2010. febr. 3. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A magától azt jelenti, hogy feltud ülni vagy ha leteszed akkor megül?

2010. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fel tud ülni. Soha nem eröltettem az ülést, megvártam amíg magától képes lesz rá. Csak fura, hogy ilyen görbe, más baba egyenes háttal ül.
2010. febr. 3. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek addig volt görbe, amíg nem tudta stabilan tartani magát, nem is ültettük addig, míg egyenesen nem ült. Azóta derékból hajol minden játékért, de nem veszem észre, hogy görbe lenne. De mivel azt mondod, magától ül fel, nem tudom. Szerintem említsd meg a dokinak, vagy a védőnőnek, nézzenek rá a kicsire, ők már sok mindent láttak, lehet, hogy csak neked tűnik görbének, amúgy meg teljesen jó.
2010. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Megoldódott a problémátok?

Mert az 1 éves kisfiamnak is ugyanez van most.Mintha a derekán ülne és görbe de csak akkor ha terpeszbe ül.


Már tud menni segítséggel,állni tud de csak kapaszkodva,lehajol és már pár hónapja tud ülni és térdelni.

2011. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A konduktor veleszületett alkati lazaságot állapított meg. Annyit mondott, hogy iskolás korában mindenféleképpen sportoljon. Azért konduktornak mutasd meg a megnyugvásod érdekében. Azóta sokat javult a háta, most 2 éves.
2011. ápr. 25. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!