Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos babám éjjelente...

7hónapos babám éjjelente többször ébred (3-4) és csak cicizésre alszik vissza. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék"drasztikus"módszerekhez folyamodni, sírni hagyni (a tesójának másnak suliba kell mennie, hagyni kell aludni), de valamit jó lenne kitalálni, mert már kezdek kiakadni. Ma is és nagyon sokszor fáj a fejem, totál fáradt vagyok, jó lenne leredukálni ezeket az ébredéseket legalább 2-re, én már attól boldogabb és pihentebb lennék. Ja anyatejes és a cumisüveggel nem tud mit kezdeni, így pl. teáztatás nem megy. Tippek? Tanácsok?
2010. febr. 3. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,tippet nem tudok adni! Vigasztaljon,hogy nálunk ugyanez van,mint nálatok!
2010. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én 7 hónaposom is ezt csinálja, néha 3-4x ébred,van hogy csak 2x, de nekem igazán nem is az ébredéssel van a gond, hanem azzal, hogy időnként nagyon nehezen alszik vissza, van hogy kb. egy-másfél óra kell, mire úgy elalszik, hogy le tudom rakni. én is várom a csodát! :-) meg a többi választ is, hátha ír valaki valami okosat!
2010. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk szintén ez volt,valószínűleg a foga miatt.Tippet sajnos én sem tudok adni,talán annyi reményt,hogy a 9. hónapra csökkent az ébredések száma,és már nem mindig kéri a cicit,elég ha megsimizem.
2010. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi csajok:-)))jó tudni azért,hogy nem vagyok egyedül:-)))valószínűleg az idő az ami megoldja majd a problémáinkat...különben meg biztos a foga is közrejátszik,mert igaz,hogy a kettő felső kibújt már,de még borzasztóan folyik a nyála.......kitartás mindenkinek,és pihentető éjszakákat kívánok:-)))
2010. febr. 3. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!