Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes lányunk egész nap kézben?

6 hetes lányunk egész nap kézben?

Figyelt kérdés

Tápszeres a babám, és cumiüvegből komótosan eszik. Megállunk büfizni, stb. Viszont ha sikerül, a vállamon elalszik, és le tudom tenni. De általában fél óra múlva felébred, és nem marad meg, csak ha sétálunk vele. Vagy kaját követel, csakhogy ölben lehessen. A hordozóban és a kiságyban sincs el, hadonászik...

Nincs segítségünk, ketten vagyunk a Férjemmel. Ha ő dolgozik, akkor én magam vagyok. Nincs egy szabad percem sem, a baba mindig velem van. Jó tanács, hogy mivel lehet elfoglalni? Már leszakad a karunk és a derekunk..


2014. dec. 24. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
És még csak pár kiló. :) 6 hetes koráig a kisfiam a babakocsiban aludt a mózesben, hogy a kisebb tér nagyobb biztonság érzetet adjon neki. 6 hetesen raktam a kiságyba először. Lehet, hogy nem szeret a hátán aludni, enyém az oldalán aludt pl. Ha fél óra után kel fel, az pedig sanszos, hogy az emésztés miatt van. Ilyenkor ha adsz még neki enni, lehet, hogy csak rosszabb lesz a pocijának.
2014. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Tedd le evés után az ágyában, áés ne vedd fel, akkor sem.ha sír. Megszokja, hogy elaludjon, játsszon az ágyában is.

Ha mindig felveszed, akkor erről nem fog leszokni.

Ha a kezedben van, akkor hogy tanul meg megfordulni, kúszni, mászni?

2014. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Gondolj bele, 9 hónapon át körülvette őt egy meleg burok. Nem olyan egyszerű "elszakadni". Az én fiam is nagyon igényelte a testközelséget. Hordozókendőben volt rajtam itthon is és tudtam csinálni a dolgomat. Az elmúlt 3 hétben elkezdett mászni és feláll, bútorba kapaszkodva lépeget. Ez annyira újdonság neki, hogy teljesen "leszokott" rólam. Január elején lesz 7 hónapos. Adj időt magatoknak. :)
2014. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
3-asnál a pont! Kösd magadra, hordozd, ringasd! Még épp, hogy csak megszületett. Ennyi idő alatt nem készülhetsz ki! Én is sokszor otthon is magamra kötve hordoztam a fiam, mert hasfájós volt, és nem tudott egyedül elaludni. Ha elaltattam, letettem. Sosem hagytam sírni. Az eszem megáll az ilyenektől, mint a 2.válaszadó. Ne hallgass rá! Hogy lehet ilyet írni, hogy akkor se vedd fel, ha sír?! Az ilyen minek szül gyereket? Miért nem tart háziAllatot? Bár azzal is foglalkozni kell!
2014. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem lehetnek még szélgörcsei, amik érdekes mód, de kézben, felvéve nem feszítik a pocakját. valahogy ilyenek a babák.

kajcsi után nem kell nekik aludni, igazából játszani szoktak (a kicsik csak kevesebb időketés csak utána igénylik az alvást.


adj neki espumisant, khajtja a szeleket, ez nem terheli a májat, khajtja és nyugodtabb lesz

2014. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!