Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma egész nap nyűgös, sírós a...

Ma egész nap nyűgös, sírós a babám. El vagyok keseredve. Nem tudom mitől. (9 hetes) Ötletek?

Figyelt kérdés
Széklete volt, ezért a hasa nem lehet, pelusát folyton cserélem, levegőn is voltunk kinn, akkor aludt. Kézen alszik el ma...úgy érzem kezdek befásulni

2014. dec. 18. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, a napokban az összes baba sírós, az emberek meg morcosak. Vannak ilyen napok, amikor mindenki megőrül.
2014. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.


Az én babámnak is vannak sajnos ilyen napjai, amikor nyűgös ,akármit csinálok vele, semmi nem jó. Kialussza magát éjjel, aztán minden oké, HA alapból jókedvű és vidám.


Esetleg nem fájhat a pocija?

2014. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hetes babával dettó így vagyunk ma. egész nap nyűgös, pedig nem beteg, tiszta pelus, nem éhes. de csak kézben nyugodott meg és aludt egy kicsit. Lehet jön valami front.
2014. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ma az én kisfiam is extra nyűgös és sírós volt, pedig nagyon nyugodt baba. Ma többször sikítva sírt percekig, és alig lehetett megnyugtatni... éjjel is rosszul aludt, pedig már régóta átalussza... Lehet hogy valami fronthatás van, vagy ilyesmi..
2014. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9 hét után kezdesz befásulni, mi lesz később? Én majdnem 2 éve vagyok itthon, na én bevagyok fásulva az tutti. :)

Amúgy nekem is 9 hetes a kislányom, 2 napja furin viselkedik, többet sírdogál és kevesebbet alszik mint szokott, másfél éves kisfiam is nyűgösebb és érzékenyebb mint szokott lenni, sőt én sem vagyok jó passzban 2-3 napja. Van valami a levegőben, az időjárás, kitudja.

Tanuld meg, az ilyen rosszabb napokon nem keseredni kell hanem bíztatni magunkat hogy mindjárt vége a napnak. Vannak olyan napjaink amikor már reggel 9kor azt kívánom hogy este legyen. Ezeket a napokat túl kell élni, a jókat pedig meg kell élni.

Ne vegyél semmit véresen komolyan, lazulj el egy picit és ne aggódj, holnap már jobb lesz. Ha nem holnap, akkor jövő héten. :) Én mindig így zökkenek át a rossz napokon, hogy bízom a holnapban. :)

2014. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!