Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki büszke babájára,...

Ha valaki büszke babájára, akkor sok anyuka miért mondja egyből azt, hogy dicsekszik?

Figyelt kérdés
Lányom 10hónapos és már jár. Nem stabilan, de elég sokat megy. Mindent korábban csinált mint más baba, ezért nem lepődtem meg. Nem szoktam dicsekedni vele, de ha kérdezik vagy látják akkor igenis büszke vagyok arra amit tud :) Ez nem az én érdemem, így dicsekednem sincs jogom. De büszeke lehetek rá, ez miért szálka sok anyuka szemében?
2010. febr. 3. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én írtam a ...AZT ^^


Én is fiatal vagyok, 21 csupán, de őszintén...nekem sincs gyerekes barátnőm hálistennek csak a legjobb,de ő már 16 éve a legjobb ^^ Rajta kívül mást nemigen tudnék elviselni és amúgy vele sem a gyerekek a témák, hálistenek ^^

2010. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

azért ennyire nem vészes ám a helyzet,talán kicsit önérzetesek és fiatalok vagytok,már bocs,úgy nyilatkoztok mint aki az első szerelmébe csalódott.igen,az anyuka sajnos egy másik faj,és sokat változnak amikor anyák lesznek,de ti is így lesztek,csak ti nem látjátok.az emberek többsége alapból irigy,nem anyukák a gyerekre hanem mindenki mindenkire,a szomszéd autójára, a barátnő szép ruhájára és még sorolhatnám.ezeket tudni kell kezelni,és szelektálni.ha ilyen hát ilyen,másért sosem szabad a kardodba dőlni.talán az idő majd meghozza ezt nektek.

40 éves anyuka.

és az egyik válaszoló az elsők közül.

2010. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert mindenki büszke a babájára,de ha úton útfélen ezt hangoztatnánk,akkor másról sem szólna ez a fórum.Sokan bazári majmot csinálnak a gyerekükből.A múltkor volt egy kérdés,hogy hány kiló fél éves babátok.Gondoltam megírom én is,de aztán láttam,hogy mindenkié jóval kisebb.Így inkább nem írtam,nehogy valakinek rosszul essen (sajnos már erre is vigyázni kell).Aztán visszanéztem a kérdésre egy 10 perc múlva és az utolsó válasz az volt,hogy "akkor én nyertem",mert az enyém ennyi és ennyi.Hát csak néztem.Mert azt tudom,hogy megy a verseny,de azért így akaratlanul is kimondta a válaszadó.
2010. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm az összehasonlítgatást!


Engem kiközösítettek más anyukák, mert 3 hetes kora óta csináljuk az Anya taníts engem programot, és a Babajeleket, és minden reggel tornázunk.

Könyörgöm! A gyerek nem volt hajlandó csak aludni és enni, ébren volt, kellett vele foglalkoznom! Mit tettem volna? Így hasznos és élvezetes is az együtt töltött idő.

Most persze jóval fejlettebb a koránál (a védőnő és a doktornő szerint), de én ezt soha sehol nem hangoztatom, mert megszólnak érte, hogy túlerőltetem a gyerekem, és később kára lesz belőle stb stb stb.


Így aztán a váróban ha egymásnak dicsekednek és licitálnak az anyukák én jót vigyorgok magamban, majd ránézek a gyerekemre!


Pár év múlva meg a kutyát nem fogja érdekelni, hogy ki mikor tanult meg kúszni-mászni-járni-tapsikolni-bilizni-beszélni! Akkor sajnos jön más dicsekvős téma:(

2010. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!