Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az egyszeri tápszeradag...

Mennyi az egyszeri tápszeradagja 5 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Kislurkóm Milumil HA Optima Startot eszik.
2014. dec. 26. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
hát az én fiam 4.5hos, Beba ha -t eszik, már 180ml-t csinálok neki ami ugye 200ml lesz. van hogy ha belőle de van hogy meg eszi. nagyon ritkán 220-250mlt is elfogyasztja, de ezt ritka hogy ennyivel kínálom. tehát az átlag 180ml.
2014. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hány óránként eszik? Én 150-180-at szoktam adni neki, de csak 3 órát bír ki.
2014. dec. 26. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. 4órát simán kibírja. van hogy 5órát is ha úgy alszik, vagy épp sétálni, vásárolni vagyunk. éjszaka csak 1x eszik. fél9kor alszik, és olyan 1-2körül kel de csak pici cumit, vizet adok neki, azt olyan 4-5körül eszik.

tehát lehet soknak tűnik, de így hogy csak 5x eszik 24óra alatt, szerintem bőven jó. és én is jobban érzem magam mikor a 200mlt pikk pakk megeszi, és nem parázok adni még neki ha kér. van mikor csak 150ml-t eszik, hála istennek ritkán.

2014. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!