Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejérzékeny szoptatott babák...

Tejérzékeny szoptatott babák anyukái:milyen tünetei voltak a babátoknak, mikor felmerült hogy tejérzékenység a probléma?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Kihánytam és kif.stam mindent (anyatej, meg az összes tejalapú tápszert is), így három hónapig az intenzíven maradtam infúzióval, hogy legalább valami folyadék legyen bennem. Aztán sikerült találni egy olyan kajcsit (külföldi), ami bennem maradt.
2014. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először csak ekcémás jellegű kiütése lett, rögtön mondta a gyerekorvos, hogy hagyjam el az étrendemből két hétre az összes tejterméket. Néhány nap után eltűnt a kiütés. Később a könnyebb feldolgozott tejtermékeket vissza tudtam vezetni, de pl. egy deci tej vagy valami tejszínes/tejfölös étel után már véreset kakilt a gyerek.

Kivizsgálva nem lett, elég egyértelmű volt. A tejtermékeket később vezettük be, most lesz másfél éves, már ehet mindent, nem okoz gondot a tej sem.

2014. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fiam sugárban kibukta az anyatejet. mindig, minden etetés után, és van amikor még 1-2 órával utána is.
2014. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!