Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angel care 100-as légzésfigyel...

Angel care 100-as légzésfigyelővel kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Tegnap riasztott a légzésfigyelő, de mire beértünk már nem riasztott, de villogott pirosan, de a riasztás hang abbamaradt. A kicsi fel is riadt mikor hozzáértünk. Meghibásodott volna? Vagy az elem ?
2014. dec. 26. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk AC300-as van, először mi is azt hittük egy ilyen esetnél, hogy meghibásodott, de rájöttünk, hogy azért hagyja abba olyankor a riasztást, mert ahogy odalépünk a kiságy közelébe, érzékeli azt a pici mozgást is a padlón keresztül, és úgy érzékeli, mintha a baba már venne levegőt, és abbahagyja a hangjelzést.

Próbáljátok ki, hogyha nincs a baba az ágyban, kapcsoljátok be, és amikor riaszt, egy kis idő után lépjetek a közelébe. Ha abbahagyja, akkor valószínű nálatok is ez lesz. Mi egy picit visszavettünk az érzékenységéből, de azért ha jól odatoppantok mellette, most is abbahagyja, de 3,5-nél már nem akarom lejjebb venni az érzékenységét.

Már mi is majdnem kicseréltük emiatt mert azt hittük, hogy rossz, míg rájöttünk erre. És elvileg (én úgy olvastam), hogy hivatalosan nem is szervizelik, mivel életmentő készülék, tehát ha nem jó, nem buherálják.

2014. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, most olvasom, hogy még nem értetek oda mikor elhallgatott. Akkor lehet, hogy közben vett levegőt.

Szerintem a piros akkor azért villog tovább, hogy utólag lásd, hogy volt riasztás csak abbamaradt, legalábbis egy másik légzésfigyelő használati utasításából valami ilyesmit láttam.

2014. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. dec. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!