Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával mire számítsunk...

Babával mire számítsunk szilveszterkor?

Figyelt kérdés
7 hónapos. Petárdák zavarhatják az alvást? Alapvetően gond nélkül átalussza az éjszakát, nem tudom, hogy az esetleges zaj most gondot fog-e okozni. Mik a tapasztalatok?
2014. dec. 27. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A jól alvóm jól aludt a petárdák ellenére is. Az egyébként sem jól alvóm ordított fél éjszaka :/
2014. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a mi kislányunk 3 hónapos volt az első szilveszterén, este elaludt, és nem riadt fel egyáltalán, csak enni kelt fel, semmi baj nem volt, pedig felénk is sokan petárdáztak.
2014. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Bocs az offert, csak en is ettol feltem. Ezert inkabb lejottunk anyumekhoz falura. Itt nincs durrogas. Otthon a varosban nagyon durva szokott lenni. Igy inkabb itt leszunk.
2014. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi elég központi helyen lakunk bp-en, és konkrétan az erkélyünk alatt tűzijátékoztak (tavaly 3 hónapos volt a kisfiam szilveszterkor)! Egyébként nem jó alvó (sem akkor sem most) mégis végigaludta az egész bulit!
2014. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A miénket ágyú sem ébresztené fel, ha alszik :) Tavaly sem zavarta semmi, szerintem idén sem fogja :)
2014. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Val.szeg nem fogják zavarni. A miénk 11 napos volt az első szilveszterén, simán átaludta. Most 5 éves, már sokkal jobban zavarja. Az idén már le se fogom fektetni, majd kidől magától mellettünk ha elálmosodott.
2014. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az elso alkalommal 2 honapos volt, egesz petardazas alatt vegig mellen volt, mas nem nyugtatta meg, de volt is olyan durrogtatas, hogy meg en is feltem. A kovetkezo ket evben meg ataludta, pedig nagyon rossz alvo
2014. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
ha hangos lesz fel kel, ha nem lesz hangos akkor nem kel fel. nem a gyereked a világ közepe.
2014. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!