Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Hőemelkedés? A digitális...

SOS! Hőemelkedés? A digitális lázmérőm sajna nem mér valami jól, egyszer 38 másodjára 37.7 popsiban mérve (nem vontam le a fél fokot).4 hónapos a kislányom, ma kapott reggel oltást.

Figyelt kérdés
Van kúp és nurofen is. Adjak neki vagy nem kell?
2010. febr. 3. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A digitálisat egyszerűen utálom!

De szerencsére ez csak hőemelkedés mindkét esetben, nem kell csillapítani, oltás után ez normális. (Persze ha feljebb megy 38,5-ig a nem levont, adhatsz neki valamit)

Holnapra jobban lesz.

2010. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Holnap veszek normális hőmérőt!!!!

2010. febr. 3. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Zepteres digitális van, azzal eddig nem volt gond.
2010. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 250 Ft-os van, valami vásárban vettem és jól mér. Normálisat nem tudsz venni (bár nem tudom mit értesz normális alatt) mert higanyos nincsen, amit meg most árulnak mondta a gyógyszertáros hogy sorba viszik vissza, mert nem tudja mi van benne a higany helyett, de nem működik jól.

Egyébként pedig ez valóban nem láz sem a 38 sem a 37,7, mégcsak hőemelkedés sem ekkora babánál. De nekem a kicsit például már a 37.2 nagyon ki tudja készíteni, Sír folyamatosan, tűzforró (ezt mondjuk nem értem miért), és sokat alszik, úgyhogy nála már ezt csillapítani kell. A nagyobb 39-nél még vígan van, de azt meg azért csillapítom, mert 39.

2010. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lázat csilla pítani 38,5 fölött kell de akkor sem a gyógyszer a megoldás.Langyos fürdő 10 percenként esetleg hideg vizes borogatás csuklóra,bokára.Ha úgy érzed hogy egyóra altt nincs változás vagy feljebb megy akkor kezd gyógyszerezni.
2010. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerencsére minden rendben!
2010. febr. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!