Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Menjek a...

Mit csináljak? Menjek a picivel hotelbe, vagy menjünk anyukámhoz? Elindulnátok egy 9 hetes babával?

Figyelt kérdés

A vőlegényemből végleg elegem lett és elhagyom. Elmeséltem Anyukámnak, hogy mi történt és mondta, hogy amint tudok, a kislányommal utazzunk hozzá és felejtsem el a vőlegényemet.

Viszont a repülési idő több, mint 7 óra lenne és ilyen hosszú időt még nem repült, szóval fogalmam nincs, hogy bevállaljam-e, vagy sem. De ha meg hotelbe megyek vele, akkor kikészülök, meg már attól is, hogy ugyanabban a városban vagyunk, ahol a vőlegényem.


2014. dec. 28. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Inkább próbáld megbeszélni a vőlegényeddel a problémákat!
2014. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Itt a beszélgetés már nem segít, ezért döntöttem úgy, hogy külön folytatjuk a továbbiakban.
2014. dec. 28. 12:57
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Hotelben sem lehetsz örökké, inkább repülj, már ha ilyen pivi babával lehet repülőre ülni.
2014. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem is biztos, hogy ilyen picivel engednek repülni, ennek kérdezz utána először!
2014. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg hogy mi a dolog menete és menjetek haza.
2014. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bocs,de mi történt 9 hét alatt amit nem lehet megbeszélni?

Mert feltételezem,hogy ezalatt az idő alatt történt valami,mert ha már előtte is rossz volt akkor miért nem mentél anyukádhoz mielőtt a baba megszületett?

Nem lehet,hogy a hormonok miatt vagy most ilyen lelkiállapotban?

2014. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Megcsalt az egyik legjobb barátnőmmel. Nem egyszer, nem kétszer. Meg még ki tudja, kikkel.

Emellett alkohol- és drogproblémái vannak.

Tegnap elutazott a barátaival síelni, miközben megígérte, hogy az ünnepeket hármasban töltjük, tekintve, hogy az utóbbi 1 hónapban alig voltunk együtt, mert vagy üzleti úton volt külföldön, vagy én utaztam el a babával, szóval a decemberünk elég zsúfolt volt.

És még sorolhatnám...


Szóval nem, nem a hormonok miatt vagyok ilyen.

2014. dec. 28. 13:38
 8/16 anonim ***** válasza:

Úristen:(

Mármint drog?

Az a legszörnyűbb:(

És miért maradtál vele eddig?:(

Akkor azt tanácsolom,hogy maradj még addig amíg nem lesz a baba erősebb és utána hagyd el,menj anyukádhoz.

Nagyon sajnállak:(

2014. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha eddig megfelelt egy drogos alkoholista, akkor ezután is kibírod azt a kis időt, amíg elég nagy lesz a babád a repüléshez.
2014. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Beleválasztottál:/


Előtte semmi gond nem volt vele? Nem hiszem...

2014. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!