Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laevolac szirupról vélemény?...

Laevolac szirupról vélemény? Bevált valakinek? Rossz tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen iszom, mikor székrekedésem van!Így kismamaként pedig sokat van, főleg hogy vasat kell szednem a vérszegénységem miatt!Az meg még fogja is a székletet!Nekem bevált, de nem 1e. kanállal veszek be, hanem 3-4-gyel is ha kell!
2010. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Babának szeretnéd?Gondolom..

Én mikor először próbáltam túl sokat adtam neki...na volt ám kaka rendeses.. Most úgy szoktam hogy minden este adok neki 5ml-t és akkor reggelre van kaki:) Sajnos tápszeres és elég nehezen kakál:) ezt most egy hétig igy kell csinálnom, utánna nem tudom mi lesz:S Hamarosan elkezdjük a hozzátáplálást, remélem az megold majd mindent!

Egyébként próbálkoztunk a gyerekteákkal is(mecsek, babamosoly, kamilla) de nem volt jo semmire..egyedül a kamilla, de azt meg ugy tudom sokáig nem lehet alkalmazni:S

2010. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-3 hónapja használjuk, a picinek adom, napi 3 alkalommal. A tápszer annyira megfogja, hogy kemény bogyók vagy még annyi sem jött ki.

Ezzel a sziruppal közepes és annál néha puhább a széklete.

Nekünk bevált.

2010. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer adtam 16 hónaposomnak. 3. napja nem kakilt már amikor láttam rajta, hogy erőlködik, de csak 2 bogyócska sikeredett. Akkor adtam neki. 3 óra múlva elkészült a csomag anyának.
2010. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg elfelejtettem, hogy a 2 hós szoptatott babámnak javasolta a doktornő, 2 x 5 ml-t, naponta. De már az első 5 ml is óriási mennyiséget produkált! Ezért nem is merem beadni neki az esti adagot!
2010. febr. 3. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyatejes babának???hmm...nehez kakil? nem is értem..anyatejes babáknál nem baj ha nincs sűrűn kaki..de egyébként ha már az egyszeri adagtól van kak, akkor a másikat ne add be szerintem
2010. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én pici lányom is anyatejet eszik csak van úgy hogy 6-7 napig nincs kakija.Nekünk a szirup csak beöntőlabdával segített az is volt hogy csak 2 nap után hatott.Állítólag minden csepp anyatejet hasznosított a kisasszony így nem volt mit kikakilni:)

Megnézettem több orvossal is mindenki ezt mondta.

2010. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ezt mondták, de a 4-5. napokon már annyira fáj szegénynek a hasa, nagyon tekereg, nyügös! A 2 hó alatt hizott 2,3 kg-ot!
2010. febr. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!