Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apás szülésről vélemény, jó...

Apás szülésről vélemény, jó vagy rossz tapasztalat?

Figyelt kérdés
Párom benn szeretne lenni,de félek ha nagyon fáj,esetleg "bunkó" lennék vele,és azt sem szeretném,ha undorodna tőlem.Már így sem vagyok túl kívánatos a szemében,szimplán a nagy pocak miatt,pedig egyébként nem lettem csúnya,(azt mondja)csak Őt feszélyezi a baba.
2011. aug. 7. 20:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülök, hogy bent volt a férjem. Sokat segített, leginkább a kitolásnál. A vajúdás alatt annyiban volt jó, hogy "szórakoztatott". Kicsit elterelte a figyelmemet. Mondjuk egyszer ráförmedtem szegényre, amikor masszírozni akart, hogy "Ne nyúlj hozzám!". De már előre szóltam, hogy odabent bármi bunkóságot mondok, ne foglalkozzon vele.

Egyszer a szülésznőmnek is szóltam, hogy "Becsuknád azt a kurv@ ajtót???!!!". :D

De tényleg nagyon jó volt, hogy ott volt a férjem. Ő is azt mondja, hogy ha nem lett volna bent, el sem tudná képzelni, min mentem keresztül!

Ráadásul előre mondta mindig, hogy ő csak a fejemnél lesz. Ehhez képest mindent megnézett, lefényképezett! Szerintem jól szórakozott! :D

Ha szeretne bent lenni, engedd neki. Ha idő közben meggondolod magad, még mindig megkérheted, hogy menjen ki.

2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ne beszéld be magadnak, hogy nem kíván a párod, ha azt mondja, hogy a babát félti, fogadd el! Nem olyan kacifántosak ám a férfiak :)


Én teljes mértékben az apás szülés mellett vagyok. Két éve is bent volt, és most is bent lesz. Szeretne is és én is szeretném. Nekem sokat számított a jelenléte!


39 hetes kismama

2011. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltük,h addig marad bent amíg akar.A szülés előtt azt mondta,csak a vajúdás alatt szeretne bent lenni,de amikor már élesben ment a dolog,végig ott maradt.:))A fejemnél állt,nem látott semmi "rettentőt",és borzasztóan büszke volt,h ő vághatta el a köldökzsinórt.Utólag azt mondta,élete legnagyobb élménye volt,és nagyon örül,h nem hagyta ki.
2011. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Úgy értettem,hogy nem kíván,hogy néha olyan furán néz rám!

De ez nem is probléma,csak nem szeretném,hogy a szülésnél esetlege ha lát,nem túl vonzó dolgokat,nehogy végképp elveszítse a vonzalmát felém.

Meg hát nem szeretném megbántani sem,de már most tiszta hiszti vagyok!

Bár biztos segíteni fog,ha mellettem lesz,nem érzem magam elveszettnek,és ha esetleg meggondolja magát,még mindig ki mehet.

Remélem tényleg segítségnek fogom fel,nem piszkálódok vagy ilyenek.

Csak tényleg sok anyukától hallottam már,hogy jól kiosztotta az aput a szülőszobán!:)

2011. aug. 7. 20:25
 5/26 A kérdező kommentje:
Ha a fejemnél áll,valóban nem lát semmit?
2011. aug. 7. 20:26
 6/26 anonim ***** válasza:
Próbáljátok el.:))Persze,azt látja,h véres a doki keze meg a baba csupa kulimász,de azt nem látja ahogy kinyomakodik.:))
2011. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az belefér!Ő csak engem nem akar látni "csúnyán"!Én is örülnék,ha ezt kihagynánk.Tényleg kipróbáljuk,ez mókának is jó!:)
2011. aug. 7. 20:37
 8/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az elején még a fejemnél állt, akkor tágított a doki kézzel. Hiába nem látta a férjem, hogy mi történik, amikor a doki kihúzta a kezét, a férjem majdnem kiment. Akkor úgy gondolta, nem fogja kibírni. De mégis. :)

Azt mondta, hogy utána 2 napig nem tudott nőre nézni! :D De ez elmúlt, csodálatos a házas életünk. :)

2011. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Lehet nagyon oktondi kérdés,de szerintetek nem zavarja az apukákat,hogy látja,ahogy egy "másik férfi" nyúlkál ott?

Le nem cserélném a nődokim,de ilyenkor lehet kellemetlen egy "idegen pasi" a színen!Én ezektől a dolgoktól annyira tartok,bár valószínűleg túl lihegem!

2011. aug. 7. 20:44
 10/26 anonim ***** válasza:

Már megint én... :)

Amikor vizsgálatra mentem, általában aznap nem volt semmi a férjemmel, mert nem akart úgy összebújni, hogy előtte pár órával a doki matatott bennem. De ez másnapra mindig elmúlt szerencsére. :)

2011. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!