Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap egésznap nem aludt a...

Tegnap egésznap nem aludt a babám, éjjel se hajnalban aludt el, de viszont eltelt 6 óra is hogy nem szopizott. Ez nem baj? 1 honapos babánál? én probáltam keltegetni, de nem ment.

Figyelt kérdés
aztán 10 percet evett,és most még mindig alszik.este sose alszik el,mert hasfájós,állandoan ordit.mit tudok tenni ellene?
2010. febr. 4. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt már így ,nem lett gond.

Délbe ébredt föl.De még picike volt.

Szerencsére hogy volt légzésfigyelöm így hallgatoztam mindig.

2010. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ha éhes lesz, felébred. Gondolom, az alatt a 10 perc alatt evett annyit, hogy nem fog éhezni. A 6 óra csak az 1-2 hetes babákra érvényes, van olyan 3-4 hetes picur, aki már simán átalussza az éjszakát, akár 6-8 órát is alszik egyhuzamban. Gondolom, a tiéd most pótolja a tegnapi nem alvást. Hasfájás ellen sokféle módszer van: meleg borogatás a pocira, tornáztatás (a két lábát feltolod a pocijához és leengeded),körkörös masszázs (balról jobbra a pocin), Espumisan csepp, édeskömény tea stb. Ha beírod az oldal keresőjébe, nagyon sok mószert találhatsz. Az is fontos, hogy szopi közben is többször böfiztesd meg és utána is alaposan!
2010. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az én picúrom is aludt 6 órákat egyhuzamban egy hónapos korában, napközben viszont behozza a lemaradást. Már két hónapos lassan, de van, hogy napközben kétóránként kéri a cicit, éjjel viszont szerencsénkre jó alvó :)
2010. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!