Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes mellszívót...

Mikor érdemes mellszívót használni? Néha próbáltam szoptatás után, de nem jött belőle. Tehát kiszívta mind a gyerkőc. Egy adagot két mellből eszik.

Figyelt kérdés
Viszont jó lenne tartalék, ha esetleg megyünk valahová, és nem tudnám szoptatni. De félek, hogy ha leszívom, nem marad a gyereknek, mert elég sűrün eszik. Van, hogy óránként. 4 hetes a kisfiam
2011. okt. 10. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha beállt a kereslet - kínálat, akkor nem kell mellszívó.

Ha most elkezded használni, akkor ördögi kör lesz belőle, mivel egyre több tej fog termelődni. Szerintem tök felesleges, ha van elég tejed a babának.

2011. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mellszívó nekem sem szívja ki a tejet. De volt amikor még újra kért enni a babócám és kíváncsiságból arra a mellemre tettem amelyiket mellszívóztam. Rengeteget szopott belőle. A mellszívó nem úgy szívja ahogy egy gyerek.
2011. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. okt. 11. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!