Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltabb anyukák, kérlek...

Tapasztaltabb anyukák, kérlek segitenétek?

Figyelt kérdés

17 hónapos a kisfiam,és mostanában rettentö rossz az étvágya.igaz hogy jönnek a fogai is,mert csak 5van most neki,és most jön felül 2 alul meg a többi.alig akar enni,van amikor szinte egész nap cicizik.nem eszik rendes kaját,vagy max 2-3 falatot és elég.sosem volt rossz evö,de most nem tudom mit tegyek.tanácsokat várok.

elöre is köszönöm.


2010. febr. 4. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is ilyen. Amikor jön a foga, nincs más baja, csak szinte semmit nem eszik, csak cicizik. Megkérdeztem orvost, védőnőt, nem baj-e ez. Azt mondta mindkettő, hogy egyáltalán nem az, a tejtől se fog éhen halni, és így legalább eszik valamit. Ha nem cicizne, nagyobb lenne a gond. Az anyatej mindent tartalmaz még most is, amire szüksége van..amikor kibújik a foga, majd ami hiányzik, pótolja :)
2010. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja! Az enyém is 17 hónapos :)
2010. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is nehéz korszak volt a nyár, mert sorban jött vagy 8 foga egymás után. Volt olyan, hogy napokig, és naponta többször is csak gyümölcsjoghurtot, csak banánt, csak pudingot, csak húslevest, stb. evett. Örültem, hogy valamit eszik, már az is jó volt, ha 3-4 napig megette a pudingot, amit manapság már csak édességnek kap.

Szóval ha van valami kedvenc étele, add neki azt minden nap, akár naponta többször is. Az a lényeg, hogy valami legyen a pociban! Egyébként a szoptatással még mindig sok tápanyagot kap. Az én fiam még most is csak 3x eszik egy nap, a többit csak a szoptatással kapja meg, és nem egy sovány gyerek :-)

21 hónapos kisfiú anyukája

2010. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!