Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányan használtok mérleget...

Hányan használtok mérleget babátokkal etetésekkor? Miért használtok és miért nem?

Figyelt kérdés

Tanulmányt végzek, ehhez kell ez a statisztika. Az érdekelne, hogy használsz e mérleget, ha használsz, miért használsz, ha nem, akkor miért nem. Az is érdekel, hogy hogyan táplálod babádat: anyatejjel, anyatejjel+táppal, vagy csak táppal. Mennyi idős a babád, ha használsz mérleget mettől meddig használtad? Miért kezdtél el mérleget használni?

Nem szeretnék vitát indítani, ez csupán statisztika a dolgozatomhoz.


2014. dec. 31. 12:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak egy mellből tudtam szoptatni, a másikat kizárólag fejtem. Tudni akartam, hogy egy mellből jól lakik-e, kell-e neki a lefejt tej pótlásnak. Rettenetesen nehezen indult a szoptatás, a befelé forduló mellbimbó legsúlyosabb formájával rendelkezem. 3 hónapig vérzett naponta 1-2 alkalommal a mellem, mert a heg minden szoptatáskor felszakadt. 3 hónapos volt a babám, mikor sikerült elhagyni a bimbóvédőt, majd mindkét mellemet elfogadta. Mire rendeződött a helyzet már 4 hónapos volt, kb addig mértem, mint egy teljesítménykényszeres elmebeteg, de engem megnyugtatott. 6 hónapig csak anyatejes volt, (na jó, gyakorlatilag 8 hónapig, mert értékelhető mennyiséget nem evett addig mást.)


Ma már én sem értem, hogy miért voltam ennyire oda a méricskélésért, mert a környék legducibb csecsemőjét tudhattam magaménak. Az első 6 hónapban mindig egy kilón felüli volt a gyarapodása.

2014. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Julie S ***** válasza:
Mi az elejen nem hasznaltunk. Csak anyatejes, igeny szerint szoptatott baba melett nem ereztem szukseget. Jo kedvu, elegedett baba volt, lathatoan nott es fejlodott. A csaladom azert 3-4 honapos kora korul hozott egy merleget. Az o kedvukert havonta egyszer ratettuk, hogy tudjunk nekik mit mondani, mert folyton faggattak, hogy mennyit hizott. Ugyhogy mi csak az o kedvukert mertuk a lanykat, magunktol eszunkbe se jutott.
2014. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!