Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát és popsitörlőt...

Milyen pelenkát és popsitörlőt használtok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 21:58
1 2
 1/14 kormicska válasza:
Én dadás pelenkát és dm-es popsitörlőt , az én lányomnak csak ez a pelenka jó már próbáltam pempörst liberót gondoltam majd éjszakára tovább tart de kipattogott tőlük, úgyhogy nekünk a dada az igazi :)
2014. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Liberot es a rossmann sajat markas popsitorloje vilagbajnok.
2014. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dm babaylove pelust es babylove torlot hasznalok.
2014. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pampers pelust és a sensitiv popsitörlőjét szeretem
2014. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dm-es babylove pelust és dm babylove törlőkendőt.
2014. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pampers active baby pelust és Rossmanos sensitive törlőkendőt. Nekem ezek váltak be.
2014. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

csakis tesco újszülötteknek való popsitörlőt, a legjobb. biztos van illatosabb, flikk-flakkosabb, olcsóbb is, de ez az első laptól az utolsóig tocsog, egy lappal le lehet szedni a több órás rászáradt kakit is...

[link]


pelenka most éppen BELLA HAPPY - auchanos saját márka, mert nagyon olcsó, akciós, és nagyon kiváló minőségű.

de amúgy még a mülleres BEAUTY BABY is ott van.

2014. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pampers pelus

Gabi popsitörlő(de nincs, amire ne lenne allergiás, úgyhogy törlés után én mosom is mindig a popóját nagy dolog után fürdőkrémes vízzel, utána meg gyógyszertári kevert krém)

2014. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dada pelus és rózsaszín Johnsons baby popsitörlő.
2014. nov. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mosható (Little Bloom) pelust és tossmannos Babydream ultrasensitive törlőkendőt használok.
2014. nov. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!