Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám tegnap óta be van...

Babám tegnap óta be van rekedve. Ma többet alszik és nyöszörög, nem úgy mint máskor. Van, akinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 18:21
 1/7 A kérdező kommentje:
annyit hozzáfűznék, hogy tegnapelőtt sírástól rekedt egyet, ezért tegnap nem tulajdonítottam neki nagy gondot. Ma már viszont, hogy álmos, meg vagyok ijedve.
2014. dec. 31. 18:24
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi fiunk már 4 éves, szóval átestünk pár betegségen, ha nálunk rekedt a kisfiunk, akkor az egy dolog jele volt, mégpedig a vírusos gégegyulladásé. És persze, van olyan, hogy sok sírástól is berekednek, de mivel te írod, hogy álmosabb is, nyöszörög és nyűgösebb, én erre tippelnék, de nyilván ezt orvosnak kell látnia.
2014. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na halljátok az én lányom 17 hónapos 1 hónapig rekedt, és most pár napja mondta a doki hogy gége gyulladás :( nekem fullad is mellé... sajnos ez az lesz....
2014. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és nekem szinte állandóan alszik, nem eszik :( Vidd el mert csak rosszabb lesz.
2014. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 trex21 válasza:
jobbulást neki
2015. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én lányom is másfél éves lehetett, amikor kijött neki, de én gyanítom a védőoltás hozta ki neki...lehet nem lett kellőképpen megvizsgálva oltás előtt... sajnos mi kórházban kötöttünk ki a fulladásos köhögés miatt (ugatva köhögött)... úgy elijesztett a főorvos , hogy ha kicsit később visszük gégemetszést kellett volna csinálni... , hogy miután hazavittük egy hét után, két nap múlva újra köhögni kezdett és azonnal futottunk vissza felé a kórházba... a doki csak mosolygott és az orra alatt megjegyezte, "Ennyire nem kell megijedni..." -hát köszönöm...
2015. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rekedtség + ugatós köhögés + nehezebben és hangosan veszi a levegőt akkor valószínűleg "krupp"(gégegyulladás) lehet. Feltétlen kórházba kell vinni és ott szteroidos kúppal kezelik.
2015. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!