Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van nálatok nappal/éj...

Hány fok van nálatok nappal/éjjel a lakásban?

Figyelt kérdés
A babátok a hideget vagy a meleget viseli rosszabbul?
2014. dec. 31. 19:47
 1/8 A kérdező kommentje:

A hideg/meleg elviselését úgy értem, hogy némely baba attól kezd el sírni, ha túlfűtött helyiségbe viszik be és gyorsan romlik emiatt komfortérzete. Más babák pedig attól, ha hűvös szobában öltöztetik át őket és pár percre a szokottnál hidegebbnek vannak kitéve.


Tehát nem szélsőséges hidegre/melegre gondolok.

2014. dec. 31. 19:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Napközben olyan 23 fok körül van. Éjszaka meg 18-19. Kicsit sem fázós a kislányunk, hidegebbe jobban érzi magát. Kicsit melegebbe sír, nagyon leizzad. 10 hónapos.
2014. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam másfél éves, mindig izzadós gyerkőc. 21-22 fok van a lakásban napközben, éjszaka lehűl 18fokra is (főleg most ilyen mínuszokban), nagyon jókat alszik.

Kislányom fázós, ő most 10 hetes, viszont a 21-22 fok nappal neki is teljesen jó, éjszaka vastagabb hálózsákban alszik betakarva, átalussza az éjszakát, nem fázik. Napközben is jókat alszik a 21 fokos szobájában sima ruhában betakarva.

23-24 foknál már engem is ver a víz, kisfiamat is, szóval ha véletlenül felfűtök odáig, akkor szellőztetés van.

2014. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22 fok ejjel nappal. en ugy vettem eszre hidegben jobban alszik. amugy nyari baba. a sok ruhat is utalja magan de nem is fazos.
2014. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22 fok van folyamatosan, lányunk kevésbé fázós mint mi :-)
2014. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24-25 fok, központi fűtés, és sajnos csak szellőztetéssel tudom szabályozni.
2014. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nálunk 25 fok körül van éjjel-nappal. Kicsim megfagyna, ha hűvösebb lenne! :)
2015. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23-24 fok van általában. éjjel talán egy-két fokkal hidegebb. a 23 fokot már hűvösnek érzem (talán mert alattunk pince van, hideg a padló mindig), de nem akarom ettől melegebbre szoktatni.
2015. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!