Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Porszívózásra megnyugodó...

Porszívózásra megnyugodó babák anyukái! Meddig tartott? Hogy lett vége? Mégsem mehet a porszívó éjjel-nappal.

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megnyugszik rá. Ha kikapcsolom, mikor elaludt, már nem ébred fel újra. Neked igen? Javaslom a youtube-on keress rá angolul, én találtam másfél órás hajszárítóhangot is :D olcsóbb, mint a tényleges gépet járatni :D
2014. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezt csak pici korban szeretik a babák, 2-3 hónapos korukig.


egyébként erről a kérdésről eszembe jutott egy ismerősöm videója, nagyon vicces:D


https://www.youtube.com/watch?v=HC8YqGH7ebo

2014. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tölts a telefonodra porszívó hangot. Sajnos sokáig nem tartott nálunk, csak az első hónapban nyugodott meg tőle. :)
2014. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem értem a babámat. :( 5 hetes és egész nap a cicin lógna. Ha nem éhes, akkor is. Ezt már kezdem tudatosan irányítani, hogy nem teszem félóránként rá. Van hogy felhőtlenül mosolyog és nézeget aztán egyszer csak kitör a végtelenül keserves sírás. De az a fejbevörösödős-egész testben megfeszülős. Képtelen vagyok megnyugtatni. (Kivéve cicivel, ezt el is rontottam az elején, de nem tudtam jobb megoldást). Van, hogy a làbiját huzogatja fel, gondoltam a pocija fáj. Lábakat a pocakhoz emelgetve volt is 1-2 puki de semmi más.

Aztán eszembe jutott a porszívó és egy csapásra megszűnt minden. Ha igazán a hasa fájna, ilyenkor is sírna, nem jól gondolom? Akkor nem ébred csak fel ha kikapcsolom, ha hagyom mélyen bealudni. Tanácstalan vagyok. :(

Most is épp elakartam indulni vele sétálni, kinyitottam a bejárati ajtót és jött a keserves sírás, aztán a porszívó. :( Úgy sajnálom. :(

2014. júl. 10. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem a babád pocakja fáj, nálunk ugyan nem volt ilyen zúgós-megnyugtatós dolog, viszont az ölben ringatástól mindig megnyugodott a lányunk akkor is, ha fájt a hasa.


nekünk a Biogaia segített, elég borsos ára van sajnos, de tényleg segít!

2014. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az en lanyaim hajszaritosok. En a youtube-rol toltottem le egy 10ora hajszaritos videot. Regi telefonra ratoltottem ea amikor minden kotel szakadt, bekapcsoltam es aludtak is. Neha bementem, mindig lehalkitottam a telefont kicsit es kb.30-40perc utan mar kikapcsoltam.

A legkisebb 5 hos es mar ket honapja magatol elalszik. A magy mellett(3eves) nincs idom ilyenekre, mint pl.altatas fel ora-orakig. ;/

A nagylanyom szinten 3-4 honaposan szokott le rola. Nala felvaltotta ezt a "lezer-show". Sotet szobaban elemlampaval a falra vilagitottam es kozben dudoltam. Kb.10 perc alatt bealudt. O fel evesen aludt el magatol, minden segitseg nelkul.

2014. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még az epilátor-zúgás is bevált. De tényleg legjobb letölteni telefonra. + én 2-3 hónaposan kezdtem el babazenére altatni a kisfiamat (tenger morajlás, lassú dallamok...) Bevált. (+ Biogaia)
2014. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát en meg ilyenről nem hallottam ... :-) de kipróbálom a praktikakat ha rakezd a kisasszony :-)
2014. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megengedhetitek magatoknak akkor vegyél robotporszívót. Legalább ki is porszívóz közben, miközben a hangot is biztosítja. Aztán amikor elkezd mászni a gyerek, jó szórakozást biztosít, az enyém napi fél órát minimum eljátszik vele, ki-be kapcsolgatja és így nekem nem is kell a porszívózással törődnöm.
2014. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van fent youtube-n 10-12 órás végtelenített porszívó, hajszárító hang, fehér zajként (white noise) keresd. Egyébként nálunk a fiam 4 hónapos korában múlt el ennek a csodafegyvernek a hatása, azóta inkább fél az ilyen erős zajoktól.
2014. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!