Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fogzik a baba lehet teljese...

Ha fogzik a baba lehet teljesen nyugodt nappal, éjjel meg nyűgös?

Figyelt kérdés
eddig éjjel aludt evett, aludt tovább. most nappal nagyon nyugodt de éjjel 2 oránként felsírt. 3 hós, lehet fog? nyáladzik, rágcsálja az öklét, pelenkasarkát

2014. jún. 8. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet fog, lehet melege van, lehet szomjas, lehet veled akar aludni...
2014. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Korainak gondolnám, de lehet mozgolódnak már a fogacskák és az zavarja meg az álmát. Az nem jelenti sajnos feltétlen azt, hogy a közeljövőben ki is bújik.


Én inkább arra gondolnék, hogy fázik vagy melege van, ellenőrizd a nyakánál, izzad-e vagy fázik?

2014. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen én is korainak gondolnám.. csak hát első baba, aggodalmaskodok


köszi a tanácsot!

2014. jún. 8. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet nálunk is ez volt.4 hósan kijött a fiam alsó 2 foga, nappal semmi extra éjjel alig aludt a jó alvó fiam. Nekünk a fogzástól volt amikor jött a többi már tudtam hogy az esti vacsi után nurofen és akkor szépen aludt és neki se fájt annyira.
2014. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!