Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babánál normális, ha...

2hetes babánál normális, ha rendszerint este 8-tól 10-ig sírdogál és "nyűglődik"?

Figyelt kérdés
Etetés (7-kor) után büfiztetés közben már elalszik (8-körül), de ahogy leteszem pár perc és sír, tiszta a pelus is és csak sír, sír. Próbáltunk cumit, pár percig beválik, aztán tovább sír. Minden este rendszerint 8-tól 10-ig csinálja, majd elalszik. Miért csinálja ezt? Este semmi gond szopizás után, büfiztetésnél elalszik és nem sírdogál. Nappal sem. Nézelődik, eszik, alszik, pici sírás van csak néha. Segítsetek, ha tudtok.
2008. aug. 18. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy nagyjából abban az esti időpontban született a kisbabád? Mert ilyen korban még vissza álmodják a születés pillanatait ha jól tudom. A kislányunk álmában nyüszögött pár hetes koráig aztán elmaradt. Eleget eszik amúgy? A pocak fájást kizártad? Nem eszik túl sokat így az éjszaka előtti alvás előtt? Gondolom mindent végig zongoráztál már magadban. Ha van az ágya felett zenélő játék próbáld ki nálunk bevállt, bár én már akkor minden este a pocimra raktam azt a zenélő játékot amikor várandós voltam, így már ismerte azt a dallamot és hamarabb megnyugodott. Minden esetre ne ess pánikba. Esetleg 10 percig hagyd sírdogálni, aztán nyugtasd meg, de ne vedd ki az ágyacskájából csak nyugtasd meg. Sok sikert.
2008. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk UGYANEZ volt, semmi sem vált be, csak az idő múlásával jobb lett, majd teljesen kinőtte kb 2 hónapos korára, de a hasfájása megmaradt. Sok mident nem tudsz csinálni, legyél türelmes, majd meghálálja a törődést. Ilyenkor ne rakd az ágyába sírni, még nem jött el az ideje(gondolom nem is akartad), akkor is sír ha a kezedben van, de megtanulja hogy számíthat rád ha kényelmetlenül érzi magát.
2008. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vedd fel és szeresd!!!
2008. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

TEljesen normális dolog. A babák estére lesznek nyűgösebbek, és a hasuk is ilyenkor fáj rendszerint. Próbáld tornáztatni, simizni a hasát, vagy adni neki valamit hasfájásra (nekem a természetes FLP-s Aloe vera Activator vált be). ha utána elalszik szépen, ne törődj vele, szokd meg, hogy ez ilyen. Ne légy ideges, megérzi. CSöndben dajkáld, simogasd, beszélj hozzá és tudd, hogy túl leszel ezen.

Az én lányom is 8 körül fürdik, és utána csinálta mindig a hisztit egy-másfél órán át, de már elhagyta:)

Kitartás

9 hetes kislány anyukája

2008. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!