Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hos babavval egy hazban...

8 hos babavval egy hazban tarhatok palma disznovenyt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 00:21
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt palma, filodendron, fikusz a lakasban, soha nem gondoltam, hogy ez arthat a gyereknek. Megis , mitol felsz?
2015. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A könnyezőpálma mérgező, tedd fel valami magasabb helyre.

Én a virágföld miatt voltam gondban, a lányom előszeretettel eszegette a földet.

2015. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Virágboltunk van. A mérgező növényeket ne érje el a gyerek, a szobájába ne legyenek még növények inkább, mert van sok olyan növény, aminek mérgező a levele, gyökere és némelyik akkor is allergén, ha mellette ülsz. (saját tapasztalat: apósom attól is rosszul van, ha leül egy olyan növény mellé, ami neki allergén.) A lakás többi részén nem zavar. Ne érje el a gyerek.
2015. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen pálma Vannak közöttük mérgezőek, szúrósak. Például a cikász is mérgező. De pl a datolyapálma és a gyompálma nem mérgező és nem is szúr.
2015. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!