Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött (10 nappos) nem...

Újszülött (10 nappos) nem kakil! Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
március 16-án született (3800 g)a kislányunk. A kórházban minden nap volt széklete, mekóniumos. Mióta hazajöttünk(3520g), egy hete, még egy kakis pelus sem volt. Pisi van dögivel mindegyikben. Kizárólag anyatejjel tápláljuk, most 60 ml körül eszik naponta 5-6 alkalommal. Olvastuk, hogy előfordul, hogy nincs kaki egy hétig anyatej esetén, de tényleg volt ilyen valakinek?

2014. márc. 26. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyatej esetén a napi 7 kaki is normális, és a heti 1 is
2014. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én megkérdezném a helyedben az orvost, az biztos! Ilyenkor még napi 3-4 pelzsnak kéne lennie. Enyém is anyatejes volt.

Inkább hívd fel, hogy tudjanak róla.

Esetleg hőmérőzéssel segítheted, ha 1 hete nincs széklet, plusz torna.

2014. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es, igen normális, csak azért még tisztulnak a belei a mekóniumtól.én tuti megkérdezném, nem harapják le érte a fejed.

Inkább az orvos mondjon valamit, mit itt mi.

2014. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk is így volt, a babám egyáltalán nem kakilt. Aztán a védőnő meg a doki is megnézte. NEkem azt mondta a doki, hogy minden nap 1x dugjam be neki a lázmérőt, napi 1x legyen kaki. Nekünk végül tápszer oldotta meg a dolgot.
2014. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A doki nekunk azt mondta napi 10 es tiz naponta 1 is normalis anyatejesnel. Az en lanyom 1 honapig egy kezemen meg tudom szamolni hanyat kakilt, hizott is rendesen 1200g-ot. A masodik honapban is alig volt kaki, 1500g hizas. Ne izgulj sztem, most 3 hos mult a lanyom es mindennap van kaki. Most 7070g.
2014. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, egy kicsit jó nagy babád van:D

7070gramm???:))) huhh, az igen!

Az enyém 6 hónapos és 6400gramm:-)))

2014. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál normális, ha egy hétig nincs kaki, és nem okoz gondot neki. Nehogy elkezd hőmérőzni csakhogy legyen kaki. Nlunk 7 nap volt a csúcs, hogy nem volt kaka. A kislanyom nem szenvedett, én meg örültem, hogy kevesebbet kell pelenkazni.
2014. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!