Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MA paradicsomos krumplit...

MA paradicsomos krumplit főznék a kislányomnak bébiitalból, de még nem kóstolt olyat. Ma csak a paradicsomlevet kéne adnom és holnap főzni csak a főzeléket, ha nem lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Főzd úgy,rendes vízzel,kicsit cukrozva,behabarva,ahogy magatoknak is készítenéd.Akkor biztos megeszi,és nem lesz tőle semmi baja.
2010. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom nyáron kapott először,igazi paradicsomból ami a kertben volt, én nem kóstoltattam napokig,hanem megcsináltam és pár kanállal kapott ebédre,majd másnap a rendes adagot. Imád minden paradicsomos kaját. A burgonyát külön főzd meg,mert együtt főzöd akkor a paradicsom savassága miatt nehezen vagy egyáltalán nem puhul meg. A paradicsom kiválthat ekcémát,tűzfoltot,ezért javasolt a hosszabb kóstoltatás,ha félsz tőle akkor 2-3napig csak paradicsomlevet adj és utána a főzeléket. Arra is figyelj hogy széklet lazító hatása van.
2010. febr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ne haragudj de hol vettél paradicsom bébiitalt?mert a környékünkön sehol nincs majd felhivtam a Kecskeméti céget régen az ő márkájukat vettem ahol közölték bevonták a gyártását mert nem felelt meg valami szabványnak!
2010. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Rossmannban vettem A Kecskeméti márkájót. Akkor ez most hogy van? Már nem is lenne szabad forgalmazni?
2010. febr. 5. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!