Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkáju gyerekülést...

Milyen márkáju gyerekülést ajánlotok! Melyiket éri meg megvenni a 18 kg-ig vagy a 25-ig? Kisfiam 9 hós lesz és most 10 kg! Ha tudtok linkeljetek! Köszi.

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 08:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ön szerint napi 49 Ft sok vagy kevés egy gyermek életéért?


Erre a kérdésre csak egy válasz lehet, mégis nagyon sokan kizárólag az ár alapján döntenek.


Ezt a linkedben olvastam.Azért én megkérdezném a céget,hogy mit szólnának,ha én napi 49 ft-tal törleszteném le az ülésüket.Mert úgy valóban nem sok :-).

Nem tudom miért rossz az,aki a mai világban az árakat is figyeli.Nekem ez az írásuk nagyon unszimpatikus.Ne turkáljon a én pénztárcámban,főleg ne keltsen senkiben lelkiismeret furdalást.Ez szerintem pofátlanság.

Szerintem igenis van arany középút.

Te tudod,mennyire lesz kihasználva az a gyerekülés,én mondjuk a félévente egy utunkra nem fogok drága ülést venni,és igenis megnézem az árát.

2010. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom írni, hogy a félévente egy utad is ugyanannyi eséjjel végződhet karambollal mint bármelyik másik!!!

Engem sem vet fel a pénz, sőt de ebben nem spórolok egy KICSIT SEM! És NEM veszem meg az olcsó gyerekülést ha az nem védi maximálisan a gyermekemet, mert AZ ÉLETE MÚLHAT RAJTA!!:-(

2010. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én linkeltem a besafe ülést!

Csak azt tudom mondtani, amit az előttem válaszoló. Ha ez védi meg a gyerekekmet az autóban, inkább nem eszek, de megveszem. Amúgy engem sem vet fel a pénz, de a család összefogott, mindenki tett bele pár ezer forintot, így meg volt a karácsonyi ajándék, mást nem kértünk, és máris megvolt az 50 ft.

Nem véletlenül tesztelik ám az üléseket. Egy drágább jó minőségű ülés valóban életet menthet, míg egy gagyi arra jó, hogy ne büntessen meg a rnedőr és egy kisebb ütközésnél ripityára törik.


Ja és nem a levegőbe beszélek, sajnos láttam pár csúnya dolgot gagyi ülések kapcsán és igen bíztató dolgot is a jó teszteredményű ülések kapcsán is. Úgyanis rendőr vagyok és láttam már a munkám során pár balesetet. És pl köztük egy Besafe-et. A kocsi totálkár, a gyerekülés sértetlen és benne a gyerek is. De tekintsünk el a besafe-től, más jó minőségű üléseknél ugyanez volt a helyzet. Viszont volt olyan ülés, amiben meghalt a gyerek. A márkát inkább nem írnám le, mert még beperelnének!

Szóval mindenkinek szive joga eldönteni, hogy milyet vesz, azért érdemes körülnézni a piacon. Ja és én még mindig azt mondom, hogy legyen egy használt jó minőség, mint egy új gagyi. A használtat ugyanis be lehet vizsgáltatni, hogy volt- e valami sérülése.

2010. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!