Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul? Se...

Mit csinálok rosszul? Se éjjelem, se nappalom a 3 hetes babám mellett?!

Figyelt kérdés
Ha szerencsém van,akkor egy huzamban alszik 2 órát. Nagyon sokat van ébren és egyáltalán nincs el magában,de velem sem. Ha nem szopizik,akkor büfiztetem,de sokszor fél óra alatt sem sikerül kicsikarni egy büfit. Ha mégis sikerül,90%-ban csuklás a vége,akkor az a baj. Ilyenkor vissza cicire,hogy elmúljon,kap pár korty tejet,de ilyenkor is csak forgatja a fejét. Sehogy máshogy nem alszik már el,csak a mellemen,ha éppen... A cumit kiköpi,vagy öklendezik tőle,pedig bő egy hétig sikerült egyedül elaludnia,ha kapott cumit. Aggódom,mert tényleg nagyon sokat van ébren,csak egy példa: tegnap fél12-fél4-ig játszottuk a szopi,büfi,nem alvás hármast. Második baba és mégis totál szerencsétlennek érzem magam. Van egy 2 évesem és vele sem tudok minőségi időt tölteni,mert a pici miatt mozdulni sem tudok.
2015. jan. 4. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen ez. Kisfiammal ugyan ez volt, annyi különbséggel hogy ő tápszeres volt, de 2 óránként evett ugyan így...

Se velem, se egyedül nem volt el, aludni alig akart, rengeteget éjszakáztam vele. Kb 3 hós korára lett jobb, addig semmi megoldást nem találtunk.

2015. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos pocak probléma. Az én babám sem tudott büfizni, de az espumisan csepp megoldotta a problémát. Kapta egy pár hétig és utána szépen magától is ment a büfi. Lehet, hogy fáj a pocija, ezért nem tud pihenni. Mi is így voltunk. Két hetes kora körül jött elő a hasfájás és 3 hónapig tartott.Nagyon sok éjjelt sétáltam vele fel-alá, mert csak attól nyugodott meg. Végül vettem neki Biogaiat és az rendbe tette a hasát. Sokkal jobb lett a helyzet. Tudtunk végre pihenni. Sokan azt mondják, hogy a hordozó kendő is nagyon jó dolog, mert megnyugtatja a babát.
2015. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Probald ki a hordozast. Indfok: hordozohaz.hu2
2015. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!