Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szeparációs szorongásnak...

A szeparációs szorongásnak mik a jelei?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiam 1-2 hete üvölt amint eltűnök a látóköréből v. ha leteszem. Gőzöm sincs, hogy mi lehet a baja. Eddig nem volt ilyen.
2010. febr. 5. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nagyon jó cikkek, olvasd át!

2010. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valaki azt mondja a hiszti csak szép elnevezéssel. Ha az anya nem ad szabad teret a babának, mindig csak vele van és nincs nélküle. Nekem ezt mondta a doki. Azt tanácsolta hogy mindig legyen olyan hogy nem vagyok ott és mással van egy kis ideig, és nem lesznek ilyen gondok. Nem is lett hála az égnek.9 hónapos.
2010. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig nálunk sem volt ilyen gond. Tegnap is majdnem 1 órát volt a mamával és a papával, mert nekem el kellett intéznem v.mit, viszont mikor itthon vagyok nem bírok vele.
2010. febr. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!