Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismét pelenka probléma....

Ismét pelenka probléma. Melyik lehet jó számára?

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hónapos, 76 cm és 10,10 kg. A probléma az, hogy a 4+ -os pelus kicsi (kifolyik minden, ráadásul alig éri át és szorítja), az 5-ös még nagy (szintén kifolyik belőle minden, mert nem illeszkedik rá). Eddig már van itthon 4 megkezdett csomag, és egyik sem jó. DM Babylove, Huggies. DM-es nagy, Huggies merev. Aki használt Babylovet, utánna Huggiest, az érti. Nem rugalmas a tépőzárnál, ráadásul reggelre mindig nyirkosnak érzem kicsim pizsamáját, holott nem ázik át. Addig, amíg nem lesz jó az 5-ös Babylove, meg kell találnom az átmeneti pelust.

5 méret kell, de melyikből? Liberó kilőve, mert nálunk nem kapható. Feleslegessen meg nem akarok sok pént kidobni.


2010. febr. 5. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

a sima 4-es babylove-ot próbáltad? sokkal nagyobb, mint a 4-es huggies. én azért váltottam erre, mert a 4-es huggies kicsi volt, a 4+-t meg már drágának találtam. itt azt olvastam, hogy a 4-es babylove az nagyobb, és igaz is!

az én kislányom 10,5 hónapos, 10,6 kiló, és 76 centi, én úgy gondolom, ez még jó sokáig jó lesz rá!

2010. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát figyu, én csak ajánlani tudom a Tescos pelust (nem vicc). :) Nem vagyunk eleresztve pénzzel és semmi mást nem használtunk eddig, mint Tesco-sat. Igaz, az én picim 10 hetes, nem nagyon ugra-bugrál még, de egy biztos: a combjánál még soha nem folyt ki semmi! Na jó, csak akkor, mikor ipari mennyiségű kakit produkált. De pl. pisi soha nem folyt ki még. És olcsó is. Szóval ha vesztek egy csomaggal (kizárólag "Essentials" márkájút, ne a sima "színes"-t), akkor nem dobtok ki annyi pénzt, ha esetleg nem válik be, viszont ha beválik, akkor BINGO! Olcsó is és jó is! Nekem ez a tanácsom. Azért még hallgassunk meg másokat is. Üdv! :)
2010. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én fiam 10,30 (pont tegnap mértük), 78 cm és ami jó rá az a Pampers Active baby 4 vagy 4+ . Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, rugalmas a dereka, sok pisit szív magába, és csak 1szer hagyott cserben ( azt is azért , mert rosszul tettem rá... )
2010. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyellni a tescos pelust....mi is azt használunk már a kezdetektől,pedig tellne jobbra is,de ...minek:)


Próbáld ki,hidd el jó lesz ^^

2010. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért írtam az ismét szót, mert már 2x kell megtalálnom a számukra ideális pelenkát :( 3 hónapos koráig babámnál kipróbáltuk a Pamperst, Happy pelenkát (úgy kaptuk), Pampers Sleep and Play, Tesco, Huggies, míg végül a BabyLove bevállt. Ekkor hordta a 3-as méretet. Egész idáig (az 5-ig) nem volt problémánk a pelussal. Végighordtuk az összes méretet, szépen sorba kinőttük. 4-et kb 2 hónapja cseréltem le nagyobbra (4+), amit ismét kinőttünk. S ez a baj, mert az 5 még nagy.

Tudom, hogy a Babylove nagyobb a Huggieshoz képest, mert ismerem mind a 2-t, jelenleg mind a 2-ből van itthon 2 különböző méret. A Huggies nálunk bizonyos szempontból jó (benne marad minden), de nem tetszik. Fönt már írtam miért.

5 Huggieshoz hasonló méretű pelenkát keresek. Nem tudom, melyik hasonlíthat jobban hozzá a Pampers, vagy a Tescos?

Nem szeretnék feleslegesen 60-70 pelenkát venni, mert az kb 2 hét, míg nálunk elfogy. Kb 1,5-2 hónap múlva jó lesz az 5-ös Babylove, de addig kell vmilyen pelenka.

2010. febr. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!