Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól fejlődik a kisfiam?

Jól fejlődik a kisfiam?

Figyelt kérdés

37. Hètre születt 2920 gr ès 52 cm-rel

1 hósan 3490 gr ès 52 cm

10 hetesen 4560 gr ès 57 cm

Nem kevès a hízåsa ?

Mert úgy tudom az első hónapban 1 kg körül kène hízniuk


2015. jan. 4. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Félg kg az az egy kg. Teljesen jó ütemben halad.
2015. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, 500g az ajanlott hizas, de babafuggo ez is.
2015. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy minimum 400 grammot kell.hízni az első hónapokban, és a nagyjából 600 gramm az elvárt, de ez egy nagyjábóli értek, egyénileg lehetnek eltérések. Ha az orvos szerint nincs gond, akkor ne aggódj. A gyerekorvosok nagyon figyelnek a súlyukra az első időkben.
2015. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen de jó de holnap kiderül még mennyit hízott a drágåm mert holnap megyünk a 3 hónapos oltåsra
2015. jan. 4. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2600grammal született a kisfiam

5hós koráig hízott jó ütemben, 1hósan: 3550gramm, 2hósan 4700gramm volt,10hetesen pedig 5100gramm.

Szerintem nagyon jól fejlődik a kicsid, nincs miért aggódnod.

EGyébként mekkora volt a 3hónapos oltáson?

2015. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nemrèg jöttünk haza 4990 gr volt 61 cm
2015. jan. 5. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Az teljesen jo ne izgulj :-)
2015. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm de helyette van mås ami nem jó😕

a kis kezecskèit nem nagyon hasznålja nem nyonja ki magát feszes a kis izma a bal vállánál tök jó, de a dokibő szerint abszolut nem vèszes!

Mondjuk nem èrtem hiszen egèsz nap eszik alszik mitől lenne baj !!

Jó hogy nem már szaladnia kellene!

Teljesen kivagyok!

2015. jan. 5. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne izgulj a súlya miatt.

A mozgása is be fog indulni. Ha van lehetőséged mutasd meg dévényesnek a kicsit. Az én kisfiam olyan feszes izomzattal született, hogy a törzse is totál egyben volt- pl a csípője nem mozgott külön-mint egy krumpliszsák olyan volt kb. Ha a combtövét megfogtad és fordítottad volna oldalra, akkor az egész törzse mozdult, a csípője külön nem. De 5hónap dévény után 7hósan már mászott.

Ha nem jársz dévényre az sem feltétlen baj, mert ha beindul a mozgása kicsit később, akkor magától is kilazulnak ezek a kis feszességek.

Unokaöcsémnek is a karjai-válla volt feszes, 3x nézett rá dévényes, kaptak otthonra kis tornát- de lényegében nem nagyon kellett semmit sem csinálni vele. A kissrác már 9hósan ült, mászott, 1éves korára már járt. Mindent nagyon ügyesen csinált.

Azért figyelj rá, és ha van lehetőséged, vidd el egy dévényeshez! És nem kell annyira aggódni, minden rendben van-lesz!!

2015. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó règen kaptam ilyen szèp , èrtelmes ès normális választ, igen már tegnap kèrtem is egy Dèvènyeshez időpontot sjna csak febr 16. Ra volt de addig is maszírozom ahogy tudom!
2015. jan. 6. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!