Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan bírtátok baba mellet,...

Hogyan bírtátok baba mellet, amikor a kistesóval terhesek lettetek és állandóan a hányinger és az émelygés gyötört benneteket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nehezen :)

volt, amikor nem ettem inkább, csak le tudjunk menni sétálni. Mindig a lakás közelében voltunk, vittem mindenhova zacskót magammal és amennyire tudtam, du./hétvégén befogtam a férjemet. A kisfiam 17 hós volt és viszonylag jól tűrte. Én végig magyaráztam neki, hogy anyának fáj a pocija, bibis stb. és így nagyjából megértette, hogy most muszáj megvárnia, míg jobban leszek. Mindig arra próbáltam gondolni, hogy csak a 12. hétig tart. Így is lett, a 12. héten elvágták a rosszulléteket, azóta fitt vagyok, semmi bajom.

2010. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ettől tartok, még nem aktuális, de a kisfiammal nagyon rosszul voltam az első 12 hétben, én fáradt voltam és a gyomrom volt nagyon kész. Azzal a fáradtsággal nem tudnék vele foglalkozni. Meló után azonnal lefeküdtem, nem tudtam tovább fent lenni, ez már egy gyerek mellett nem kivitelezhető. Apa persze nálunk is sokáig dolgozik. Nem hinném, hogy mernék így egy testvért vállalni, legalább 3 éves kora előtt.
2010. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A második babóval is terhességi vészes hányásom volt. Ovis volt a nagyobbik, de sírt és félt, mikor hallotta, hogy hányok.
2010. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam 6 hónapos volt mikor teherebe estem. vödör mindig melletted legyen. ami rosszabb az a fáradtság, dehát erőt kell venni magadon.
2010. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Húha!Jól meg kell gondolni mikor válaljuk a következőt:D
2010. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hétig minden nap hánytam többször is...Nem tom hogy fogom bírni,ha megint babát várok majd.De remélem akkorra már nagy lesz a kislányom és akkor picit könnyebb lesz.
2010. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit hánytam, hogy véres volt a nyelőcsövem, alig bírtam már nyelni. Remélem a 2. babánál már nem lesz ilyen vészes, de ha igen, akkor is szeretnék 2-at.:)
2010. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!