Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak szerintem durva, hogy...

Csak szerintem durva, hogy egy 9 hónapos gyerek leszokott az anyatejről, nem fogadta el a tápszert, így azt eszi amit a szülei?

Figyelt kérdés
Semmi vitamin pótlás, vagy ilyesmi?
2015. jan. 6. 16:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, h titeket pontozás le, csak félreérthető.
2015. jan. 6. 20:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Jah,akkor bocsi:)
2015. jan. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 violent02 ***** válasza:
Egyáltalán nem durva, csak figyeljenek az ízesítésre meg néhány ételt mellőzzenek de 9 hónaposan elég sok miden ehet már..mi véleményem szerint lassan haladtunk a hozzátáplálással és 7 hós koráig 1 pépes étel volt a többi tápszer. Majd 1 hét múlva napi 2 étkezésnél visszahányta az egészet sugárban,és pár nappal rá kisebb erőltetéssel de csak reggel és este kap már, este is alig mert uzsira eszik többet..a gyerekorvosnak nem tetszik mert van amit szerinte csak 2-3 hónap múlva kaphatna, de inkább ez minthogy mindenfajta más tápszer,meg vizsgálatok..egyszerűen a tápszer mint majdnem egész napi étkezés csak lötyi neki, táplálóbbra van szüksége, csak ugye pl a tápszerben sok vitamin van ezért nem árt ilyenkor 1-2 alkalommal még kapnia.
2015. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!