Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hó körüli, napirendes babák...

6 hó körüli, napirendes babák anyukái, mikor vannak az alvási időpontok?

Figyelt kérdés
A reggel 7 órás kelés után a 9 órás altatás pöccre bevált, és egy darabig utána a déli és a 3 órási is. de egy ideje nem alszik el délben, emiatt 3-ra már fáradt, így gyakorlatilag egy órát alszik egész nap...éjjel is sokat ébred újabban. Gondolom a fogzás...de jó volna ha legalább körülbelülre be tudnám lőni mi az amikor nem teljesen fáradt még az elalváshoz. Ti mikor altattok?
2015. jan. 7. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előbb írtam ki a kérdésem, hogy nem tudom tartani a napirendet, mert valami miatt mindig borul. Ugye most már többet van ébren, később kel, így ami eddig volt, már nem ok. Figyelem, hogy mikor álmos és akkor teszem le. Ez általában úgy néz ki, hogy 7-kor kel és 9 körül már álmos, alszik 1-1,5 órát(inkább 1-t mióta fogzik), utána nekem is aludt dél körül, de már nem akar olyankor elaludni, így ez tolódott. Most olyan 1 körül tudtam csak bealtatni. Most kíváncsi vagyok, hogy mennyit fog aludni. Ha csak 1 órát, akkor 4 körül lesz újra álmos. Ha többet, akkor meg bajban leszek, mert olyankor álmosodik el, amikor már nem szívesen teszem le, mert akkor meg nem alszik este csak későn. De ha nem teszem le akkor meg olyan nyűgös lesz, hogy nem fogok vele bírni. És még jön a foga is... :(
2015. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nekem a nappali alvasai 30 percesek. nem tudom miert de mindig felebred es nem alszik vissza pedig magatol alszik el...ha napi 3*30 percet aludna szavam nem lenne. de jelenleg nappal 30 percet, ejjel 7 orat alszik es ezzel kesz.
2015. jan. 7. 13:27
 3/7 anonim válasza:
Sziasztok! Nálatok nem zavar be a mozgásfejlődés? Mert nekünk azóta borult a a jó kis napirendünk, amit minden nap tudtunk tartani. Amióta forog, azóta alvás közben és előtte is megfordul. Gyakran erre ébred és már nem tud visszaaludni, így az eddigi napi 3 alvás helyett van hogy 5x kell altatnom.
2015. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de igen épp ezért tettem fel a kérdést, nem tudom hogy a mozgásfejlődés vagy a fogzás e az oka, de 2-3szor kell éjjel, egyre nehezebb visszaaltatni, felpörög vagy túl fáradt, nappal meg ugyanez. engem nem is zavarna hogy keveset alszom de félek hogy neki nem tesz jót hogy csak napi 7 orat alszik.


Nehany hete bevezettuk a ferber modszert, meg is tanult szepen elaludni, az ejszakakat is ataludta, de karacsonykor minden felborult, azota az onallo elapvas is csak az esetek felebe jon ossze. de gondolom lesz ez meg igy se.

2015. jan. 7. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
bár a fiam már 7 és fél hónapos de már több mint egy hónapja pontosan úgy altatok, hogy délben egy nagyot alszik, másfél órát, és egyet fél5-5 között. ha esetleg reggel hamarabb kelnétek nem lehet hogy délre elfáradna és visszaállna a rend?
2015. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, mert 9-kor mindenképp alszik...délre tuti nem fárad el ha 9-kor is alszik..de ha meg nem alszik délelőtt teljesen kikészülne délig.
2015. jan. 7. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon kevés pihenés neki. Akkor nem szóltam, mert nekem ma is aludt 2-szer másfél órát és egy felet 5-kor. De tegnap például alig aludt, max félórát. Nekem is nagyon sokat ébred éjjel. Nappal akkor nem aludt nekem, amikor bújt ki a foga. És igen, nekem is sokszor azért ébred, mert átfordul.
2015. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!