Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Probléma lehet, ha a kislányom...

Probléma lehet, ha a kislányom úgy mászik, hogy az egyik lábát talppal előre teszi, mintha fel akarna állni?

Figyelt kérdés
azért kérdezem, mert úgy tudom fontos a párhuzamos mozgás.
2015. jan. 8. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha csinálja így is, meg "normálisan" is, vagy ha egy ideig így csinálja, aztán később meg párhuzamosan, akkor biztosan nincs gond.
2015. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lányom is ezt csinálta 2 hétig, utána már nyomja rendesen 3 hónapja.Ha egy idő után nem tűnik el akkor kell csak orvos.De nyugi hamarosan tökéletesíti :)
2015. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kloetta ***** válasza:

az én fiam a talpán mászik, és nem a térdén. popó fent az égben és ő csak úgy rohan. mindenki megmosolyogja hogy milyen aranyos, meg nem láttak még ilyet.

Párhuzamos mozgás, .... minden megvan. 9 hós, feláll és szépen lépeget tárgyak mellett.

2015. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta, a cipő oldotta meg a problémát, abban nem tudta úgy letenni a talpát.
2015. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi. A lányom már sétálgat kapaszkodva, talán az zavar be nála.
2015. jan. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!