Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kislányom, ha éppen...

7 hetes kislányom, ha éppen nem alszik egyfolytában erőlködik, nyög, jár keze-lába. Hasfájós picit, de a nagyobb probléma, hogy sokat és viszonylag nagy mennyiséget bukik. Mikorra múlik el ez? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szerintem azért ilyen ideges mert a tejsav marja a torkát. Rossz, hogy még soha nem láttam nyugodt állapotban - mármint az alvást leszámítva - őt. Fejét egyfolytában hátrafeszíti? Egyáltalán tud így majd normálisan fejlődni? Mert úgy látom, hogy annyira szenved, hogy nem is figyel másra csak arra, hogy nagyon rossz szegénykének...:-(

2013. dec. 4. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Sűrítsd be a tejet Nutrilon-Nutritonnal. Valamint emeld meg az ágya fejrészét, hogy ne feküdjön vízszintesen, hanem inkább olyan 60 fokban megdöntve. Etetés közben is büfiztesd meg.
2013. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezeket már sajnos próbáltam és semmi :-(. Nem emlékszel véletlenül kb. mikorra fog megszűnni?
2013. dec. 5. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd, ha eszi a kenyeret szalonnával, addig ez lesz.
2013. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!