Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket nem merít ki a kisbaba...

Titeket nem merít ki a kisbaba sírása?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapos a kislányom, szerencsére nem sír sokat, de mikor pl. végig ordít egy öltözést vagy egy fürdést, utána úgy érzem magam, mint akin átment egy úthenger.

Szinte fizikai fáradtságot, feszültséget érzek utána még egy jó darabig.

Ti szoktatok ilyet érezni?


2015. jan. 9. 11:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a lányom, de eddig minden nappalt végig sírt :( Reggeltől estig, max 3 30 perces alvása van. Kimerítő, néha úgy érzem nem bírom tovább. Második gyermekem.
2015. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De, pontosan így érzem én is, bár az én kisfiam sem sírós fajta.

Engem egyébként gyakran még idegesít is, és ez olyan szörnyű érzés. Utálom magam ilyenkor.

2015. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kitartás csajok! Felnőnek, aztán mi sírjuk vissza ezt az időszakot! :)
2015. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem nem, miért is merítene ki? Az adott pillanatra fejezi ki a nemtetszését, de öltöztetni kell, fürdetni szintúgy, altatni is. Csendben beszélgetek neki, énekelek, magyarázom, mit-miért teszek...

Ha már nagyon fáj tőle a fülem, akkor füldugó, az jól tompít :D


Meg, ha úgy állok ott, hogy ordít a gyerek és ráfeszülök, ezt megérzi és még inkább visítani fog. Akkor inkább leszrom, neki is, nekem is egyszerűbb.


Szerencsére nem sírós, kb. csak ha esik egyet, de akkor is fél-egy percig. :)

2015. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Úh, kedves 11-es, ez kemény dió lehet :(!

Én is tudom, hogy ő még csak így tud kommunikálni, de sokszor annyira sajnálom mikor úgy igazán rázendít (és rettentő keserves képet is tud vágni hozzá :) ), és látszik rajta, hogy nagyon utálja a helyzetet, és még nem lehet neki elmondani, hogy ezt éppen miért kell csinálni.

De bármiért is ordít, nekem az összes idegszálam megfeszül egy idő után, és utána olyan vagyok mint akit kifacsartak.

2015. jan. 10. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!