Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tiltást mennyi idős kortól...

Tiltást mennyi idős kortól érti a baba?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha nem kívánt dolgot tesz és elhangzik a "nem", mikortól érti meg? (Attól tekintsünk el, hogy érti, de lesz..ja, mert az kamaszkorban is előfordul még :))
2015. jan. 9. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos kora óta érti. Akkor ha rászóltunk nem is csinálta többet. Viszont most 11 hónapos ha rászólunk akkor nevet és többnyire csinálja tovább de nem mindig.
2015. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 8 honapos kora óta érti . Most 14 honapos mar azon is túl vagyunk hogy nevet es tovább csinálja , egyszerűen ugy tesz mintha nem is hallaná hogy szóltam neki :D
2015. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hónaposan szintén, most 10 hónapos abbahagyja egy pillanatra majd vigyorog és csinálja tovább mintha nem látnám :D
2015. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén 8 hónapos kora óta :-) Most egy éves, nevet rám vagy meg sem hallja. Egyébként ez most inkább a kommunikációnak szól. Tehát élvezi azt, h kommunikál velünk, azért csinál úgy mint aki nem hallja vagy nevet rajta, hogy tovább kommunikáljunk vele.
2015. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos a fiam, pont 2 napja először láttam rajta, hogy amikor ment a hősugárzó felé és határozottan mondtam neki hogy nem, akkor értette :)
2015. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!