Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most igazán azokhoz szólok...

Forever 18 kérdése:

Most igazán azokhoz szólok akiknek van Reborn Baby-ük. Milyen ez a baba?

Figyelt kérdés

Igazából csak azt szeretném megtudni h hogyan működik stb.. amit a ilyen babákról tudni kell. Asszem vmi különleges porral kell etetni meg ilyenek.. Amúgy ki lehet őket kapcsolni? nem tudom egyedlőre h akarok-e még csak érdeklődöm. Nem szeretnék 7 órakkor a sírására kelni sőt úgy nem is tudnék vele foglalkozni csak "poénnak" gondoltam. Mert tök élethű meg minden és ki akartam próbálni. :)

Előre is köszi a válaszokat, és minden érdekel amit a Rebornokról tudtok.

12/L



2015. jan. 8. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem csinálnak semmit. :D
2015. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább bizarr lenne, nem "poén"...
2015. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a babák speciális babák, szilikonból vagy más anyagból készülnek és a festés miatt lesznek élethűek, rájuk égetik a festéket. Külön tanfolyam van, ahol el lehet sajátítani a készítését. (Úgy 70 ezer körül mozog az ár.)

Ezek a babák nem "tudnak" semmit, nem lehet őket etetni, itatni, pelusozni, nem sírnak. Azok a fajta babák a Baby Born babák, olcsóbbak is. Ezek interaktívak.

A Reborn babát filmekhez, színdarabokhoz használják, vagy valaki elkészítheti a gyereke pici kori mását, speciálisabb esetben emlék.

2015. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat. Most találtam 22.000 is szerintetek megéri? Meg ugye lehet őket furdetni stb..?
2015. jan. 9. 20:54
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem lehet őket fürdetni, mert a legtöbb kitömött. Ha fürdetni szeretnéd, nézz szilikon reborn babát.
2018. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!