Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú pelenkát...

Milyen márkájú pelenkát vegyek újszülöttnek és mennyit?

Figyelt kérdés

Azt mondják ismerösök hogy csak márkásat(pampers,libero) lehet,de van annyi féle saját márkás pelenka is,nem hiszem el h nincs vmelyik olcsóbból jó minőségű.


Rossman,Kis Tesco-S market,Penny,Lidl,Cba boltok vannak a közelbe


2015. jan. 10. 12:03
1 2
 1/14 anonim válasza:

Kezdésnek 1 csomag newborn elég, aztán majd meglátod, hogy abból kell-e még vagy jöhet eggyel nagyobb méret. Meg nem is biztos, hogy az a márka jó lesz a babádnak.


Én dm-est használok, nagyon jó, de a próbáltam rossmannosat és pamperst is. A pampers semmivel nem jobb a másik kettônél. A dm-st ajánlom, de ha a közeledben csak rossmann van, szerintem azt próbáld ki.

2015. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Újszülöttnél hullafáradtan, nem vidám ha kifolyik a kaki. Én dm-es öko pelenkával kezdtem, de mostanra pampers...
2015. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 4 gyerekkel már minden létező pelust kipróbáltam. A legrosszabb a Helen Harper, mert egyáltalán nem szívja a nedvességet. A legjobb a Tescos. Még soha nem ázott át, nem okoz allergiát, ami nálunk fontos, jó árban van. A márkásak közül a Libero viszonylag jó, ha márkásat vennél, de felesleges, mert drága.
2015. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi egy kis csomag liberot vettünk asszem 2-5 kgig volt, de kicsi volt a 3800 g-mal született lányunkra. Meg egy csomag dm-est vettünk 3-6 kg-ig na az tökéletes volt. Azóta is azt használjuk. Soha nem ázott át, sosem folyt ki, soha nem volt piros a segge pedig nem kenjük neki csak éjszakára.

Úgyh sztem az a legjobb ha többféléből kis csomagot vesz az ember és kipróbálja, és amilyikek bejönnek abból veszi a legolcsóbbat.

2015. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én lehet túlzásba vittem....egy hónapunk van még,előre megvettem egy kis csomagos new born (2-5) ami 43 db-os,de ebből viszek a kórházba is mert kell oda is vinni,meg vettem 250db 2-es méretű (3-6) pampers.Ahogy számoltam ez elég lesz 30-40 napra attól függ hányszor kell tisztába tenni.
2015. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másfajta pelenka válik be. Nekem az újszülötteimre a Libero volt jó, az volt az egyetlen, ami nem volt túl nagy (2-4 kilós, a többi márka 2-5 kilós). Később Tescósat, Lidl-set is használtam/használok. A Pennyset, Rossmanosat is szokták dicsérni. Érdemes egy csomagot venni az egyik fajtából, vagy egy-egy csomagot két különbözőből, és próbálgatni, hogy a Te babádnak melyik válik be.
2015. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi Pampers newbornt kaptunk a a kórházban a promós csomagban, így ez volt az első pelenka a kisfiamon, mi rajta maradtunk, bejött a marketing!:) A Libero nekem sokkal keményebbnek tűnt, kezdetben a köldök miatt az szerintem nem annyira jó, mert olyan merev felül, de sokan szeretik, ez csak az én véleményem.
2015. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a Pampers newbornt hasznaltuk, az bevalt, de probaltam a liberot, azzal sem volt gond. ha olcsobbat akarsz, kaptam ajandekba lidlis Toujours nevut, nem folyt ki abbol sem de azert erezhetobben vekonyabb mint a tobbi dragabb pelus.

nekem anyatejes a babam 3-4 naponta kakil ezert mindig eszreveszem es gyorsan tisztaba rakom talan ezert se folyik ki egyikbol sem (persze elofordult azert neha ebben is abban is)

2015. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak pampers pelenka van a kezdetektől a lányom feneke alatt (7 hónapos), a narancssárga nem a legjobb, de az zöld és a fehér nagyon szuper...
2015. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mi is pamperst vettünk és veszünk az elejétől fogva. elsőnek vettem egy kis csomag premium care-t 2-5kg-t, és azt hiszem egy nagyobb 3-6ost is és egy nagyobb zöld 3-6ost. de a premium care annak ellenére hogy drágább nem olyan jó mint a zöld. szeretem hogy rugalmas a tépőzára, nem csak a hátulján gumis egy kis részen, jobban ráformálodik a fiamra mint a libero. a libero csak annyiban jobb hogy hosszabb mint a pampers. volt hogy a 4-9ig pampers kicsi volt már (próbaként vettem liberót) és ugyan ez a méret a liberóból simán eltudtam használni még egy nagyobb csomagot úgy hogy jó volt.
2015. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!