Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú pelenkát...

Milyen márkájú pelenkát vegyek újszülöttnek és mennyit?

Figyelt kérdés

Azt mondják ismerösök hogy csak márkásat(pampers,libero) lehet,de van annyi féle saját márkás pelenka is,nem hiszem el h nincs vmelyik olcsóbból jó minőségű.


Rossman,Kis Tesco-S market,Penny,Lidl,Cba boltok vannak a közelbe


2015. jan. 10. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én a Liberot ajánlom, olcsóbb mint a Pampers, de jobb amúgy, ökológiailag is.

Penny-s, Lidl-s is jók ,de azokból én már a 4-es méretet próbáltam, úgy tudom, ezekből nincs is 3-as méretnél kisebb. Illetve az Aldisnak van 2-es méretű pelusa.

Az új Tescós szerintem nem éri meg, drága, annyiért majdnem Liberot is kapsz.

Rossmann pelenkái is jók, de szerintem azokban meg kevés van, legalábbis nagyobb méretekben. Újszülöttet nem tudom, én csak Liberot használtam, bevált.

2015. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi liberoval kezdtünk, azt elajándékoztam itthon és a DM-es babyloveot használjuk szinte a kezdetektől egy éve.

Kipróbáltam a pamperset is az elején, ha libero v. pampers, mert dm nincs kozelben, akkor pampers szerintem.

2015. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Liberó.
2015. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a fiamnál Huggiest vittem,amikor született,a pokolba kívántam,és a Lidl pelus vált be,a kevés darabos,a 3tól felfele pedig a Libero. Lányomnál Liberot vittem,imádtam,semmi baleset nem volt,nála a Mülleres pelust használom most,mert azzal se volt balesetünk,és fele annyiba kerül ugyanannyi darab
2015. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!