Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki adott le anyatejet,...

Aki adott le anyatejet, hogyan és mivel fertőtlenítette a mellét fejés előtt?

Figyelt kérdés

Az állandó fertőtlenítőszeres szappanos lemosás nem szárította ki nagyon?

Mert nekem minimum napi kétszer kell fejnem, tehát ez két fertőtlenítést jelentene.

Nem veszi ez nagyon igénybe a mellet?


2015. jan. 10. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még mindig tejleadó vagyok. Szappannal kell lemosni, utána neomagnol-oldattal átmosni. Nekem a kezem nem bírja amúgy, a mellemet soha nem mosom át neomagnollal, és soha semmilyen probléma nem volt a tejcsivel. Nagyon érzékeny a mellbimbóm és ez az oka. 3-4-szer fejek naponta.
2015. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a vàlaszodat.

És minden egyes fejés előtt mindent újra kell sterilizálni? Mármint itt a mellszívóra gondolok, mert ez nem volt nekem egészen világos, mert a honlapon azt írják, hogy napi egyszer kell, de akkor két fejés között csak simán el kell mosogatni? Vagy azt is neomagnolba kell áztatni?

2015. jan. 10. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!