Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos fiam tegnap elcsusz...

18 hónapos fiam tegnap elcsuszott a lakásban és szerintem meghuzodhatott a lába mert azóta picit sántít. Nem sír miatta de látszik hogy furin lép. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kenjem valamivel? Nyilvàn pihentetni kéne de ezt egy 18honapos nem fogja megtenni. Rohangàl ugyanúgy csak kicsit lassabban.
2015. jan. 11. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha elvinnéd orvoshoz...
2015. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vasárnap van. Majd holnap elviszem addig is szerettem volna valami megoldàst.....
2015. jan. 11. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap is van ügyelet.
2015. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ügyeletre, mert ha ficamot terhel, súlyosbodhat hétfőig.
2015. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném orvoshoz, akár vasárnap van, akár nem, pedig én nem vagyok mindennel orvoshoz futkozó anyuka.
2015. jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ügylet. De gondolom már mindegy.


Hirtelen én azt hittem, hogy a kutya-macska kategóriában járok, azokat nem szokták elvinni egyesek, ha lesántulnak. De hogy a gyereket? ...

2015. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!